فرماندار: تردد درون شهری مراغه تسهیل می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با تکمیل طرح های عمرانی بلوارهای ۳۵ متری الغدیر و ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی، تردد درون شهری در این شهر تاریخی تسهیل می‌شود.

سیدعلی موسوی روز شنبه در نشست بررسی وضعیت طرح های عمران شهری بلوار های ۳۵ و ۴۵ متری مراغه افزود: این طرح های بزرگ شهری که زمینه ساز گشوده شدن گره های ترافیکی خواهد بود، با همکاری شهرداری و اداره توزیع برق این شهرستان به زودی تکمیل و بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: هم اکنون آسفالت ریزی بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی به اتمام رسیده و سیستم روشنایی آن با انجام تمهیدات عمرانی در حال اجراست.

وی اضافه کرد: همچنین خط کشی و نصب گاردریل های بلوار ۳۵ متری الغدیر به رسالت نیز انجام شده است و به زودی سیستم روشنایی و برق رسانی آن تکمیل می شود.

موسوی اعلام کرد: برای این منظور مشکلات بخش عمرانی این طرح ها توسط شهرداری و بخش برق رسانی و روشنایی آنها توسط توزیع برق این شهرستان مرتفع شده است و آماده افتتاح و بهره برداری تا اواخر آبان امسال خواهد شد.

سرپرست شهرداری مراغه نیز گفت: هم اکنون آسفالت ‌ریزی طرح بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی با ۴۵ متر عرض تکمیل شده و این طرح مسیرگشایی با ۴۵ میلیارد تومان هزینه به زودی افتتاح می‌شود.

تورج درگاهی افزود: این طرح از اول بهمن سال ۹۸ با یک هزار و ۶۰۰ متر طول و با هدف جلب رضایت مردم، کاهش ترافیک میدان جهاد و دسترسی راحت مردم شهرک‌های امام علی(ع)، سهند، زیباشهر و ولیعصر آغاز شده بود.

وی ادامه داد: تامین روشنایی و نصب تیرهای برق، جدول‌گذاری و تملک زمین‌های واقع در مسیر طرح از دیگر اقدامات در حال اجرا در بلوارهای ۳۵ و ۴۵ متری است.

وی اضافه کرد: با اجرای پایه های بتنی مقدمات لازم برای نصب تیرهای برق رسانی و روشنایی، در بلوار ۳۵ متری الغدیر فراهم و بخشی مهمی از سیستم روشنایی بلوار ۴۵ متری شهید سردار سلیمانی نصب شده است و بخش دیگر آن نیز به زودی تکمیل می شود.

مدیر توزیع برق مراغه نیز گفت: در راستای تکمیل سیستم برق رسانی بلوارهای ۴۵ متری و ۳۵ متری، نیروهای این اداره در صدد برقدار کردن و روشنایی بخشی به این ۲ طرح بزرگ عمرانی هستند.

معتمدی افزود: برای تکمیل تیرهای اصلی و روشنایی بلوار ۴۵ متری شهید سردار سیلمانی نیاز به نصب ۱۷ تیر برق دیگر است که در حال نصب هستند.

وی اضافه کرد: همچنین برای اجرای سیستم روشنایی بلوار ۳۵ متری الغدیر به رسالت نیز حدود ۴۵ تیر نیاز بوده که با نصب تیرهای برق این طرح تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha