پروژه فریب «امباپه» توسط «بنزما»

تهران- ایرنا- رییس باشگاه رئال‌مادرید روی کمک «کریم بنزما» برای جذب ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن حساب باز کرده است.

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت اسپرت، «فلورنتینو پرز» رییس باشگاه رئال مادرید سه سال است که برای آوردن «کیلیان امباپه» به این تیم تلاش می‌کند و استراتژی او برای این انتقال باید در ژانویه امسال به اوج خود برسد. تاریخی که کهشانی‌ها می‌توانند رسماً برای خرید این فوق ستاره جوان صحبت کنند. قرارداد امباپه سال ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و طبق مقررات فیفا می‌تواند شش ماه قبل از پایان قراردادش به پیشنهادها گوش دهد.

پرز نیز قصد دارد در تاریخ یک ژانویه پیشنهاد خود را مطرح کند. او در این خصوص گفت: در ماه ژانویه خبری از امباپه خواهیم داشت. امیدواریم در این تاریخ همه‌چیز حل شود. رئال مادرید می‌تواند تا ۳۰ ژوئن منتظر بماند تا این بازیکن را بدون هیچ گونه هزینه اضافی به خدمت بگیرد اما رئیس رئال نمی‌خواهد با احتساب ظرفیت مالی بزرگی که صاحبان پاری‌سن‌ژرمن دارند، در آخرین لحظه یک اتفاق غیر منتظره را رقم بزنند. 

پروژه فریب «امباپه» توسط «بنزما»

البته با صحبت‌های اخیر «فایزا لماری» مادر امباپه، باشگاه رئال خطر از دست دادن این انتقال بزرگ را حس کرده است. مادر امباپه با بیان اینکه همه‌چیز می‌تواند یک شبه تغییر کند، گفت: ما در حال مذاکره با پاری‌سن‌ژرمن هستیم و همه‌چیز خوب پیش می‌رود. 

از این رو فلورنتینو پرز عجله دارد تا عملیات امباپه را به زودی به پایان برساند. در این استراتژی نهایی، «کریم بنزما» کسی است که باید نقش اصلی این انتقال را بر عهده گیرد. بنزما ۱۳ سال است که در مادرید حضور دارد و پرز نیز علاقه خاصی به او دارد و البته این احساس متقابل است و مهاجم فرانسوی همیشه آماده است تا برای کمک به رئال مادرید هر کاری انجام دهد. بنزما در اظهارنظر عمومی درباره آینده امباپه گفت: او روزی برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

رابطه خوب این دو بازیکن در تیم ملی فرانسه نیز به وضوح دیده می‌شود و این دو ستاره در اینستاگرام نیز بارها به این دوستی صمیمی اشاره کرده‌اند. 

پروژه فریب «امباپه» توسط «بنزما»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha