اثر ۲ عکاس استان سمنان به نمایشگاه ملی «ایران من» راه یافت

سمنان- ایرنا- رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: اثر ۲ عکاس این استان همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران در نمایشگاه گروهی با عنوان "ایران من" وابسته به آژانس عکس ایران به نمایش در می‌آید.

سعید خجسته‌فر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: دفاتر عکس انجمن سینمای جوانان کشور آثار زیادی را از تولیدات عکاسان خود به آژانس عکس ایران ارسال کردند که پس از بررسی توسط اساتید عکاسی شامل حسن غفاری، مهدی وثوق‌نیا و سعید پوراسماعیلی، اثر سیدعابد میرمعصومی از دفتر انجمن سینمای جوانان سمنان و ایمان اجدانی از دفتر انجمن سینمای جوانان شاهرود برای قرار گرفتن در این نمایشگاه انتخاب شد.

وی با بیان اینکه در مجموع ۵۳ اثر ۵۳ عکاس از سراسر کشور برای نمایش در «ایران من» انتخاب شد افزود: این نمایشگاه همزمان با جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در مجتمع فرهنگی تجاری ایران مال برقرار می‌شود.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان گفت: این عکس‌ها پس از نمایشگاه برای نمایش به دفاتر انجمن سینمای جوانان استان‌های مختلف فرستاده می‌شود.

خجسته‌فر گفت: در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، فیلم"ارغوان" اثر «محمد پهلوان» کارگردان سمنانی نیز حضور دارد.

به گزارش ایرنا، میرمعصومی که با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان نیز در تولید گزارش های تصویری همکاری دارد. اثر راه یافته او به نمایشگاه «ایران من» در گزارش تصویری با عنوان «اجرای موسیقی مقامی دو تارنوازان تربت جام در سمنان» در این خبرگزاری منتشر شده است.

سی‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود.

این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران  از مهم‌ترین رویدادهای فیلم کوتاه در آسیا شناخته می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha