استانداردترین زمین مینی گلف کشور در البرز آماده بهره برداری است

کرج- ایرنا- رییس هیات گلف البرز اعلام کرد که بزرگ ترین و استاندارد ترین زمین مینی گلف کشور در روزهای آینده در این استان به بهره برداری می رسد.

رضا عباس زاده روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این زمین در مساحت چهار هزار متر مربع در گلشهر کرج راه اندازیشده و  طی روزهای آینده بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این زمین مینی گلف این امکان وجود دارد که البرز میزبان رقابت های حرفه ای و قهرمانی در کشور شود.

عباس زاده ادامه داد: از سوی دیگر و با هدف گسترش هر چه بیشتر این رشته ورزشی با انعقاد تفاهم نامه ای با سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج به دنبال ایجاد زمین های مینی گلف در پارک های شهر با هدف استفاده عموم مردم هستیم.

وی با اشاره به وجود ۸۰ ورزشکار سازمان یافته در رشته گلف در این استان تصریح کرد: همچنین با تفاهم نامه صورت گرفته بین هیات و منابع طبیعی استان زمینی ۱۱ هکتاری در چهارباغ برای رشته گلف در نظر گرفته شده که در حال پایه ریزی آن نیز هستیم.

رییس  هیات گلف البرز در ادامه خاطر نشان کرد: بنا داریم با توجه به بازگشایی مدارس و با هدف استعدادیابی، طرح استعداد یابی را در مدارس استان و بین دانش آموزان اجرایی کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha