بانک کشاورزی یک‌هزار میلیارد ریال وام اشتغال به زنجانی‌ها پرداخت کرد

زنجان - ایرنا - مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک‌هزار میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال یک‌هزارو ۵۵۱ متقاضی در استان از سوی این بانک پرداخت شد.

جواد صمدی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون توانستیم با پرداخت این میزان تسهیلات زمینه اشتغال یک‌هزار و ۶۱۶ نفر در این استان فراهم شده است.
وی یادآوری کرد: در بخش مکانیزاسیون کشاورزی و خرید ادوات کشاورزی برای ۵۲۸ متقاضی بیش از ۶۹۷ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان گفت: با پرداخت این میزان وام در این بخش برای یک‌هزارو ۳۹۵ نفر شغل در بخش کشاورزی فراهم شده است.
صمدی اظهار داشت: در بخش اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید نیز برای ۱۲۸ نفر اشتغالزایی انجام داده است.
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان گفت: این بانک در بخش های مکانیزاسیون بخش کشاورزی، پرورش ماهی در قفس و بذرهای گواهی شده تسهیلات بانکی برای متقاضیان پرداخت می‌کند.
صمدی تصریح کرد: علاوه بر این، تسهیلاتی نیز برای برقی کردن چاه های آب کشاورزی با هدف حذف سوخت‌های فسیلی پرداخت می‌شود و هیچ محدودیتی در تعداد نفرات و پرونده ها برای پرداخت وجود ندارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha