گرایی: قول و قرارم با شهید گمنام ارزشمندتر از طلای جهان است

تهران- ایرنا- دارنده مدال‌ طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک گفت: قهرمانان واقعی شهدا هستند و ارزش قول و قراری که پیش از اعزام به مسابقات جهانی با شهید گمنام دفن شده در محل فدراسیون داشته‌ام، بیشتر از طلای جهان است.

به گزارش ایرنا، محمدرضا گرایی امروز (شنبه) پس از اهدای مدال جهانی خود به شهید جوانِ گمنام دفن شده در محل فدراسیون کشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش از اعزام به نروژ، قول و قرارهایی با این شهید بزرگوار گذاشتم که اگر به طلا برسم، مدال را تقدیم او کنم. همچنین ۱۲ ثانیه مانده به پایان فینال رقابت‌های جهانی، از حریفم عقب بودم اما در لحظات آخر توانستم، حریفم را مغلوب کنم و به مدال طلا برسم. در این راه امام زمان (عج)، شهدا و دعای خیر مردم پشت سرمان بود.

وی درباره شهید گمنام ۱۹ ساله دفن شده در محل فدراسیون کشتی عنوان کرد: قهرمانان واقعی شهدا هستند زیرا در نهایت سر و  صورت کشتی‌گیران روی تشک زخمی می‌شود اما شهدا جان خود را با خدا معامله کردند.

دارنده مدال طلای جهان و المپیک با اشاره به رابطه روحی کشتی‌گیران با شهید دفن شده در محل فدراسیون گفت: در ۲ سالی که شهید عزیز در فدراسیون دفن شده، کشتی‌گیران با این شهید زندگی کردند و او عضوی از زندگی ما بوده است.

وی اضافه کرد: مدال مسابقات جهانی ارزشمند است و برای رسیدن به طلای جهان خیلی زحمت کشیدم اما قول و قراری که با شهید بزرگوار گذاشتم، ارزشمندتر از طلای جهان است.

گرایی تصریح کرد: مطمئنا دعای خیر شهید عزیز بدرقه همه کشتی‌گیران است. به ویژه کشتی‌گیرانی که در مسابقات جهانی و المپیک پا به میدان می‌گذارند. امیدوارم همه ورزشکاران به شهدای عزیزی که نگذاشتند پرچم کشور به زمین بیافتد، اقتدا کنند. آنها جان دادند تا پرچم ایران بالا بماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha