استان سمنان رتبه اول پویش ایران تندرست را کسب کرد

سمنان- ایرنا- نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان سمنان و مدیر اجرایی پویش «ایران تندرست» گفت: این پویش به مدت ۱۰ روز با مشارکت ۳۱ استان و ۳ منطقه آزاد برگزار شد و استان های سمنان، قزوین و بوشهر رتبه نخست آن را کسب کردند.

زکیه خیرالدین روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پویش «ایران تندرست» با هدف آگاهی بخشی جامعه نسبت به مشکلات کم تحرکی، فواید ورزش و حساس سازی مسئولان نسبت به ضرورت اهمیت ورزش همگانی در جامعه و در قالب های تولید محتوا شامل پوستر، پادکست، موشن گرافی، عکس، فیلم، اینفوگرافی ، بروشور، برنامه رادیویی و تلویزیونی برگزار شد.

وی افزود: تولیدات با محتوای آموزشی و ترغیب کننده به امر ورزش تهیه شده است که موضوعات تعیین شده به صورت روزانه به فدراسیون ارسال و در شبکه مجازی هیات ورزش های همگانی استان برای اطلاع رسانی عمومی بارگذاری شد.

خیرالدین ادامه داد: ورزش و سالمندان، ورزش و کودکان، ورزش و بیماری ها، ورزش و زنان، ورزش و معلولان، ورزش در همه جا، ورزش در زمان کرونا، ورزش و مشاغل موضوعات پویش ایران تندرست بود.

نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان تصریح کرد: داوری با پایان پویش توسط تیم تعیین شده فدراسیون انجام و اعلام نتایج در نشست روسای هیات های ورزش همگانی به میزبانی اردبیل روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه صورت گرفت.

/

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha