چهار ووشوکار استان سمنان به مبارزه جنگجویان اعزام شدند

سمنان-ایرنا- رییس هیات ووشو استان سمنان گفت: چهار ووشوکار از این استان به مسابقات آزاد ووشو کشور با عنوان مبارزه جنگجویان ووشو (WWF) اعزام شدند.

مهدی دانایی فرد شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ابوالفضل اسدی در وزن منفی ۶۰، محمد سیفی در وزن منفی ۷۰، سجاد عباسی در وزن منفی ۸۰ و مرتضی نوروزی در وزن منفی ۹۰ به این رقابت ها اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این رقابت‌ها محمدرضا سعدی به عنوان مربی و محسن عرب انصاری به عنوان سرپرست تیم ووشو استان سمنان را همراهی می‌کنند.

دانایی فرد با بیان اینکه این رقابت ها در سه مرحله برگزار می‌شود، گفت: دسته اول دسته برتر و قهرمانان جهان و مسابقات آسیایی بودند که در تیرماه امسال در پل طبیعت تهران به رقابت پرداختند و دسته دوم شامل منتخبین چهار وزن از هر استان هستند، که چهار ووشوکار اعزامی استان در این مرحله مسابقات خود را پیگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: این مرحله از مسابقات همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش از فردا ۲۴ الی ۲۶ مهر در حاشیه دریاچه آزادی تهران برگزار می‌شود.

دانایی فرد اضافه کرد: ۲ نفر اول از هر وزن مرحله برتر و مرحله منتخبین به مرحله سوم (سوپرکاپ) که در اسفندماه امسال در جزیره کیش برگزار می‌شوند و به رقابت می‌پردازند و به افراد برتر جوایز نقدی اهدا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مرحله جدید از مسابقات با توجه به شرایط کرونا و دوری ورزشکاران از میادین مسابقات با هدف بازگشت ووشوکاران به میادین مسابقات توسط فدراسیون ووشو برگزار می‌شود.

دانایی فرد اظهار داشت: این مسابقات به صورت کاملا متفاوت و مطابق با جام جهانی ساندا به روی رینگ برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha