مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ قم با معرفی نفرات برتر برگزار شد

قم-ایرنا- رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم از برگزاری مسابقات قهرمانی رشته کیک‌بوکسینگ در رده سنی نونهالان با مشخص شدن نفرات برتر خبر داد.

علی یزدی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این رقابت ها امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی با حضور حدود ۸۰ شرکت کننده در یازده وزن در خانه رزمی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استان ترتیب یافت.

وی با نام بردن از نفرات برتر این رقابت ها، عنوان کرد: در وزن منفی ۲۳ کیلوگرم  ابوالفضل حیدری مقام قهرمانی و امیر عباس اسداللهی نیز نایب قهرمانی را به نام خود ثبت کردند.

مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ قم با معرفی نفرات برتر برگزار شد

یزدی افزود: در منفی ۲۶ کیلوگرم نیز به ترتیب علیرضا شیری و محمد مهدی مکاری رتبه های اول و دوم را از آن خود کردند، همچنین در وزن منفی ۲۹ کیلوگرم مسابقات سیدمصطفی میرهاشمی قهرمان و احسان طیب علی نایب قهرمان شدند.

 رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم ابراز کرد: پدارم شوندی و آبتین ونک در منفی ۲۳ کیلوگرم حائز رتبه های اول و دوم شدند و در منفی ۳۵ نیز سید طاها موسوی قهرمان و سینا رستمی نایب قهرمان شد.

یزدی خاطرنشان کرد: محمد رضا نورمحمدی و محسن حسینی نیز قهرمانی و نایب قهرمانی وزن منفی ۳۸ کیلوگرم را بدست آوردند و در منفی ۴۱ نیز حمید رضا رحمانی اول و متین مددی دوم شد.

وی تصریح کرد: در منفی ۴۴ کیلوگرم محمدمهدی زائری قهرمانی رقابت ها را کسب کرد و ابوالفضل شعبانلو نیز در جایگاه دوم ایستاد و در وزن منفی ۴۷ کیلوگرم نیزمحمد حسین پناهی قهرمان شد و محمد مهدی شکاری نایب قهرمانی را بدست آورد.

 رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم ادامه داد:  سید حامد طباطبایی قهرمان وزن منفی ۵۰ کیلوگرم شد و محمد جواد پایمزد نایب قهرمانی این وزن را از آن خود کرد.

وی افزود: در وزن مثبت ۵۰  یاسر درویشی با غلبه بر حریفان خود بر سکوی قهرمانی تکیه زد و علی اصغر توکل هم نایب قهرمان شد.

وی با بیان اینکه، در پایان این مسابقات از داوران و مربیان حاضر در مسابقات با اهدای لوح تقدیر، تشکر و قدردانی به عمل آمد، گفت:  جمعه هفته گذشته ۱۶ نیز مهرماه مسابقات انتخابی بزرگسالان توسط هیات برگزار شده بود.

مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ قم با معرفی نفرات برتر برگزار شد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha