۲۳ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 2583
کد خبر: 84505328
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده مجلس انگلیس با چاقو مورد حمله قرار گرفت

لندن – ایرنا – منابع خبری انگلیس روز جمعه از حمله با سلاح سرد به دیوید امس نماینده مجلس این کشور خبر دادند.

به گزارش ایرنا از رسانه‌های انگلیس، مهاجم در حین ملاقات امس با اهالی حوزه انتخابیه‌اش در کلیسا، با چاقو وارد شده و چند ضربه به او می‌زند.   پلیس فردی را در ارتباط با این حادثه دستگیر کرده اما هنوز ارتباط او با مهاجم و انگیزه وی از این اقدام روشن نیست.

پلیس منطقه اسکس با انتشار پیامی در توئیتر، این طور نوشته است: ما حوالی ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه پس از دریافت گزارش چاقو کشی در خیابان ایست‌وود در محل حاضر شدیم. بلافاصله یک نفر دستگیر شد و ما به دنبال کسی دیگری نیستیم.

گزارش‌ها حاکیست که نیروهای امدادگر و آمبولانس در محل حادثه حضور دارند و آقای امس ۶۹ ساله مورد درمان قرار گرفته است. اما وضعیت سلامتی او تا زمان انتشار این خبر روشن نیست.

دیوید امیس نماینده مجلس عوام از منطقه ساوت‌اند است که از گرایش‌های دست راستی برخوردار است.

پنج سال پیش هم خانم 'جو کاکس ' نماینده مجلس انگلیس بر اثر جراحت ناشی از حمله با چاقو و تیراندازی به قتل رسید. او که در آستانه همه پرسی برگزیت از طرفداران ادامه حضور انگلیس در اتحادیه اروپا بود توسط یکی از عناصر گروه‌های راست افراطی مورد حمله قرار گرفت.  

به عکس، آقای امس از طرفداران برگزیت و پویش‌های حامی خروج انگلیس از اتحادیه اروپاست. او همچنین از هواداران گروهک تروریستی و جنایتکار منافقین بشمار می‌رود.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha