پلیس هوشمند همراه با مردم در جامعه امنیت پایدار ایجاد می‌کند

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش پررنگ مردم در امنیت آفرینی، گفت: پلیس هوشمند در کنار مردم امنیت پایدار در جامعه ایجاد کرده و به مقابله با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی می پردازد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «جمال سلمانی» که به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مسجد شافعی در جمع نمازگزاران اهل سنت حضور پیدا کرده بود با اشاره به شعار امسال پلیس مبنی بر «پلیس هوشمند»  امنیت پایدار»  اظهار داشت: شعار هفته ناجا برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است که فرمودند مردم می خواهند پلیس مقتدر،  هوشمند و پیچیده باشد.

وی ادامه داد: از نمونه های هوشمندی پلیس می توان به ارتباط الکترونیکی با مقام قضایی، کشف علمی جرایم، راه اندازی سامانه های مرتبط، راه اندازی فوریت سایبری، استفاده از نرم افزار پلیس من، استفاده از تجهیزات بروز و هوشمند و سایر موارد اشاره کرد.

سردار سلمانی تصریح کرد: کارکنان پلیس بصورت شبانه روزی جهت تامین امنیت آحاد جامعه تلاش کرده و از هیچ کوششی برای تحقق این مهم دریغ نمی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین به تشریح عملکرد پلیس در استان پرداخت و گفت: برای تامین امنیت شهروندان و نهادینه کردن امنیت پایدار طرح های مختلفی با همکاری مراجع قضایی و سایر دستگاهها در دستور کار پلیس بوده و خوشبختانه وضعیت امنیت استان مناسب است.

وی همچنین به تلاش‌های پلیس در زمان بیماری کرونا اشاره و اظهار کرد: تمامی توان پلیس کرمانشاه در جهت برقراری نظم و امنیت استان و ریشه کنی این ویروس بکار گیری شده و از مردم هم انتظار داریم مانند قبل در کنار ماموران انتظامی برای این مهم تلاش کنند.

در پایان نیز از طرف جامعه اهل سنت با اهدای لوحی از سردار جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha