مردم آبادان از وضعیت خدمات شهری گله‌مند هستند

آبادان - ایرنا - امام جمعه موقت آبادان گفت: وضعت خدمات شهری در بخش‌های رفاهی، فضای سبز، نظافت شهر وجمع آوری زباله در آبادان بحرانی ودر شان مردم این شهر نیست.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عادل فریحی در خطبه‌های نماز جمعه آبادان اظهار داشت: وضعیت حال و هوای دل مردم آبادان خوب نیست و مردم در گوشه ذهن خود به مهاجرت فکر می کنند.

وی خواستار معرفی و مشغول به کار شدن شهردار انتخابی از سوی شورای شهر آبادان شد و گفت:ظاهر، نما و مبلمان شهری زیبنده مردم آبادان نیست.

خطیب جمعه آبادان افزود:مردم از وضعیت خدمات شهری در آبادان نگران و ناراضی هستند و لازم است نسبت به آن تجدید نظر شود

وی در ادامه افزود:هر چند پس از انتخابات دوباره روحیه امید در منطقه شکوفا شده اما نیاز است مشکلات منطقه با بررسی دقیق برطرف شود.
حجت الاسلام فریحی با انتقاد از منطقه آزاد اروند گفت:منطقه آزاد اروند تاکنون هیچ دستاوردی برای مردم جز گرانی زمین و خانه نداشت. منطقه آزاد اروند قرار بود برای اهالی اشتغال ودرآمد در پی داشته باشداما اینگونه نشد.
وی افزود:متاسفانه در هشت سال گذشته عملکرد مسوولان منطقه آزاد اروند نگاه امیری و از بالا به پایین بوده و هیچ دستاوردی برای مردم این منطقه نداشت.
حجت الاسلام فریحی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت:آسایش و آرامش روانی در جامعه مرهون جانفشانی پرسنل نیروی انتظامی است.
وی ادامه داد:در سالهای اخیر دشمن برای ناامن کردن کشور تلاش زیادی کرد ولی با تلاش نیروهای انتظامی و نظامی به اهداف خود نرسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha