حسینی: سفرهای دولت برای اتخاذ تصمیمات واقع بینانه است

تهران - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری در گزارش توییتری خود از سفر هیات دولت به استان فارس تصریح کرد: رییس جمهوری و وزرا در استان فارس از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند تا تصمیمات و اقدامات آتی واقع‌بینانه باشد.

به گزارش ایرنا، «سید محمد حسینی» روز جمعه در حساب کاربری خود در توییتر با اشاره به سفر رییس جمهوری و برخی اعضای هیات دولت به استان فارس نوشت: «روز پُر کار دولت! آقای رئیسی و وزرا دیروز در استان فارس از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند تا تصمیمات و اقدامات آتی واقع‌بینانه باشد. مثلا بنده به ۴ شهرستان فسا، استهبان، نی‌ریز و بختگان سفر کردم. کاش درصدی از این اهتمام در ۸ ساله گذشته وجود داشت تا اوضاع چنین نابسامان نشود».

به گزارش ایرنا، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری روز پنجشنبه به همراه هیاتی از اعضای دولت به استان فارس سفر کرد.

در این سفر، وزرا و معاونین رییس جمهوری هم به‌ عنوان نمایندگان ویژه از سوی دولت در شهرستان‌های مختلف فارس حاضر شدند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان‌های لارستان، اوز، گراش و خنج و  وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان‌های جهرم، خفر، داراب و زرین دشت حضور یافتند.

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان‌های خرامه، کوار و سروستان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌های ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت و وزیر نفت در شهرستان‌های فراشبند، قیر و کارزین و فیروزآباد با مردم به گفت وگو نشستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha