فرماندار: ۱۷ هزار دزُ واکسن کرونا در ملکشاهی تزریق شد

ایلام - ایرنا - فرماندار ملکشاهی گفت: طبق سند ملی واکسیناسیون تا ۲۰ مهرماه سال‌جاری تعداد ۱۷ هزار و ۵۶۹ دزُ واکسن کرونا نوبت اول و دوم در این شهرستان تزریق شد.

نجف پورافشار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۱۷ هزار و ۵۶۹ دزُ واکسن کرونا که در این شهرستان تزریق شده است، ۱۰ هزار و ۷۴۸ دزُ مربوط به نوبت اول و ۶ هزار و ۸۲۱ دزُ مربوط به نوبت دوم است.

وی ادامه داد: هم اکنون با تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان و همراهی مردم روزانه بطور میانگین بیش از ۲۵۰ دزُ واکسن نوبت اول و دوم در این شهرستان تزریق می شود.

فرماندار ملکشاهی تاکید کرد: همچنان تزریق واکسن کرونا سنین بالای ۱۲ سال شهرستان در دستور کار است و تلاش می کنیم در سریع ترین زمان ممکن جمعیت هدف تحت پوشش تزریق واکسن کرونا قرار گیرد.

پورافشار به میزان پوشش واکسیناسیون دانش آموزان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تا تاریخ ۲۰ مهرماه یک هزار و ۱۴۹ دانش آموز در این شهرستان واکسن کرونا تزریق کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون گروه های سیار برای تزریق واکسن کرونا در مناطق روستایی و عشایری به کار گرفته شده اند، افزود: برای تسریع در پوشش کامل واکسیناسیون، تزریق واکسن کرونا خانه به خانه در این شهرستان انجام می گیرد.

فرماندار ملکشاهی تاکید کرد: برای افزایش سرعت در پوشش واکسیناسیون و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، اطلاع رسانی از طریق و فضای مجازی در دستور کار قرار گرفته است.

شهرستان ملکشاهی از نظر رنگ بندی کرونا دارای وضعیت زرد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha