۲۴ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 84504956
۰ نفر

برچسب‌ها

 گیلان پنج تا ۱۲ درجه سرد می شود

رشت - بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان دمای استان تا پایان هفته پنج تا ۱۲ درجه کاهش می یابد.

بر اساس جدول پیش بینی هواشناسی گیلان ؛ از امروز شنبه تا دوشنبه هفته جاری؛  برای نواحی جلگه ای طی ساعات صبح و شب آسمانی مه آلود و در ارتفاعات گاهی وزش باد جنوبی مورد انتظار است؛ ضمن اینکه در برخی  ساعات نیز احتمال افزایش ابر و بارش های پراکنده وجود دارد.

همچنین طبق پیش بینی هواشناسی گیلان  از روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی و سرد ؛ با آسمانی ابری  ، مه آلود و کاهش دما ، بارندگی و وزش باد گاهی شدید یا خیلی شدید بویژه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه روبرو خواهیم بود .

بر اساس جدول هواشناسی گیلان؛ تا روز دوشنبه تغییر محسوس دمایی در استان نداریم و حتی برای فردا یکشنبه برخی نقاط تغییر دمایی ندارد ؛ بعضی نقاط  نیز ممکن است تا ۲ درجه افزایش و یا ۲ درجه کاهش دما داشته باشند اما از روز دوشنبه روند تدریجی تغییرات دمایی پنج تا ۱۲ درجه  را در استان شاهد خواهیم بود.

جدول هواشناسی گیلان حاکیست حداکثر دمای استان امروز شنبه در دیلمان با ۲۶ درجه سانتی گراد اتفاق می افتد و روز چهارشنبه به ۱۴ درجه سانتی گراد کاهش خواهد یافت.

دمای رشت مرکز استان گیلان نیز که بر اساس پیش بینی امروز شنبه بین ۱۴ تا ۲۴  درجه سانتی گراد در نوسان است ، روز چهارشنبه حداکثر دمای ۱۹ درجه و حداقل دمای ۱۱ درجه سانتی گراد را در پی خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha