مسائل و مشکلات چهار شهرستان شمال شرق فارس بررسی شد

تهران-ایرنا- سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور که به همراه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور و هیات دولت به استان شیراز سفر کرده، امروز به برخی از شهرستانهای این استان رفت تا از نزدیک شاهد مسائل و مشکلات مردم و منطقه باشد.

به گزارش ایرنا ازپایگاه اطلاع رسانی دولت، حسینی در این سفر از  دریاچه بختگان بازدید کرد و گزارش کارشناسان را درخصوص دلایل خشکی و پسرفت آن را برای طرح در جلسه هیات دولت دریافت کرد.

حسینی همچنین از کارخانه لبنیات، زمین ورزشی فاز ۵ و بیمارستان در حال تاسیس شهرستان فسا بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این شهر قرار گرفت.

حسینی در استهبان هم ضمن حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به شهدای گرانقدر، از بیمارستان، مزرعه داتیک، تصفیه خانه فاضلاب، دانشکده علوم قرآنی و بیمارستان امام خمینی(ره) استهبان بازدید کرد و در این سفر با اقشار مختلف مردم به صورت صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

حسینی در نی‌ریز هم بعد از اینکه مورد استقبال مسئولان و جمعی از مردم قرار گرفت‌ از پروژه جاده سازی گردنه لایرز و روند ساخت این جاده، گردنه ایج و نی‌ریز، تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر، و بزرگراه نی‌ریز بازدید کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در شهرستان بختگان استان فارس هم از معدن سنگ مرمریت باقرآباد، دریاچه بختگان و بیمارستان امام هادی علیه السلام بازدید کرد. 

وی در جلسات شورای اداری این شهرها هم شرکت کرد تا شنوای مسائل، پیشنهادات و سخنان مسئولان شهری باشد
 

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha