تکواندوکار دختر استان سمنان قهرمان مسابقات بین‌الملی جام فجر شد

سمنان-ایرنا- رییس هیات تکواندو استان سمنان گفت: غزل سلطانی به عنوان نماینده تکواندو این استان در مسابقات بین‌المللی جام فجر به مقام قهرمانی رسید.

سعید نوروزی عجم شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سلطانی، سعیده نصیری و هادی خالقیان به عنوان سه نماینده تکواندو استان سمنان در مسابقات بین‌المللی جام فجر و آزاد آسیایی حضور دارند. 

وی ادامه داد: این مسابقات از امروز آغاز شد و تا ۲۸ مهرماه ادامه دارد و سلطانی در وزن منفی ۴۹ کیلوگرم جوانان در روز نخست مسابقات بین‌المللی جام فجر توانست بر سکوی نخست مسابقات قرار بگیرد و نصیری علی‌رغم شایستگی فراوان موفق به کسب مقام نشد.

نوروزی عجم اظهار داشت: این ۲ رویداد ورزشی کشور به صورت پیوسته در هتل استقلال تهران در حال برگزاری است و روز آینده خالقیان از استان در مسابقات به رقابت می‌پردازد.

وی تصریح کرد: در این مسابقات احمد اخلاقی و محدثه پَرنیخ، ۲ داور سمنانی به قضاوت می‌پردازند.

رییس هیات تکواندو استان سمنان گفت: با توجه به شایستگی نماینده های استان، امیدواریم در روزهای آینده نیز شاهد کسب مقام از سوی دیگر ورزشکاران اعزامی باشیم.

به گزارش ایرنا، سلطانی ۲ مدال برنز جهانی و یک برنز آسیایی را در کارنامه دارد، نایب قهرمان تورنمنت ترکیه است و در جایگاه پنجم رنکینگ المپیکی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha