سفر هفتم در مهر دل‌انگیز دیار حافظ

شیراز- ایرنا - هیات دولت به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری در هفتمین سفر استانی پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ وارد استان فارس شد که رهاورد این سفر ۱۰۰ مصوبه برای توسعه این استان بود.

دیدار با جمعی از نخبگان، علما، خانواده‌های شهدا، ایثارگران و قشرهای مختلف مردم، تشرف به شاهچراغ،تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین،زیارت آرامگاه حافظ، دیدار از تخت جمشید،کارخانه درحال ساخت تولید کاغذ زاگرس شهرستان زرقان، کارخانه تعطیل شده آرمایش مرودشت، دیدار سرزده از روستای کناره مرودشت و بررسی مسائل دامداران منطقه و حضوردرگلزار شهدای کناره مرودشت از اقدامات دکتر رئیسی در سفر استانی به فارس بود.    
وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی،نیرو، میراث فرهنگی، بهداشت،کشور، صمت، نفت، و معاون پارلمانی،معاون امورزنان،رئیس دفتر رئیس جمهوری، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور  و معاون اجرایی رئیس جمهوری در سفر استانی به بررسی مسائل مردم پرداختند.
تاکید بر اهمیت سفرهای استانی، لزوم رفع بیکاری و خشکسالی، حل مشکل دامداران، قطع دست دلالان در کشاورزی و دامپروری از جمله محورهای مورد تاکید دکتر رئیسی در این سفر استانی بود.
۱۰۰ مصوبه برای توسعه فارس از دستاوردهای هفتمین سفر استانی دولت بود.
خبرنگاران و عکاسان ایرنا ضمن پوشش این رویداد، در تداوم آن پیگیری مصوبات را در دستور کار خواهند داشت و حاصل کار پوشش خبری این سفر را می توانید در پرونده ویژه با عنوان "فارس، مقصد هفتمین سفر استانی رییس‌جمهوری" دنبال کنید. 
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha