وزیر ورزش در تمرینات تیم بسکتبال شیمیدر قم حضور یافت

قم-ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در ادامه برنامه سفر یکروزه خود در تمرینات تیم بسکتبال لیگ برتری شیمیدر قم حضور یافت و با بازیکنان و کادرفنی تیم گفت و گو کرد.

به گزارش ایرنا، سیدحمید سجادی با حضور در محل تمرینات تیم بسکتبال شیمیدر قم برای بازیکنان داخلی و خارجی این تیم لیگ برتری آرزوی موفقیت کرد.

وی در حاشیه این جلسه، اظهار داشت: تیم شیمیدر قم برای سومین سال پیاپی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سطح اول بسکتبال ایران به رقابت خواهد پرداخت و ما برای این تیم آرزوی سربلندی در فصل جاری لیگ برتر داریم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در دیدار به همراه تنی چند از معاونان وزارت ورزش و جوانان و مسوولان استانی بر پیراهن این تیم لیگ برتری امضا زدند.

وزیر ورزش در تمرینات تیم بسکتبال شیمیدر قم حضور یافت

مهران شاهین طبع سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم در گفت گو با وزیر ورزش و جوانان، بیان کرد: تیم بسکتبال شیمیدر قم ترکیبی از بازیکنان جوان و آینده دار به همراه بازیکنان باتجربه خارجی خود را برای فصل جاری لیگ برتر آماده می کند.

وی بیان کرد: حمایت وزارتخانه و اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات بسکتبال قم می تواند در تقویت روحیه و انگیزه این تیم قدرتمند شهرستانی موثر باشد.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر بسکتبال با حضور ۱۶ تیم در دو گروه ۸ تیمی برگزار می شود و شیمیدر قم با سرمربیگری مهران شاهین طبع در گروه ب با تیم های فولاد مبارکه سپاهان، صنعت مس رفسنجان، صنایع هرمزگان، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا و مهرام تهران همگروه است.

گفتنی است با توجه به وضعیت کرونایی و تصمیم فدراسیون بسکتبال بازی‌های دور رفت به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و در صورت بهبود شرایط دور برگشت بازی‌ها به صورت رفت و برگشت به میزبانی تیم‌ها ترتیب خواهد یافت.

نماینده بسکتبال قم فصل گذشته در بین ۱۶ تیم لیگ برتر بسکتبال بعد از تیم های شهرداری گرگان و مهرام تهران بر روی سکوی سوم ایستاد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha