۲۲ مهر ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۰۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84504655
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد تقویت ستاد اقتصاد مقاومتی را خواستار شد

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی در عمل اتاق فرماندهی علیه جنگ اقتصادی دشمنان است و موضوع معمولی نیست ، باید این مجموعه برای موفقیت بیشتر استان در برنامه های پیش بینی شده روز به روز تقویت شود .

به گزارش ایرنا، مهران فاطمی عصر پنجشنبه در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان افزود :  اینجا اتاق فرماندهی جنگ اقتصادی است و نباید افراد معمولی که قدرت تصمیم گیری ندارند در این جلسه ها شرکت کنند و نقطه قوت این نشست ها را پیگیری مشکل ها تشکیل می‌دهد و نباید حس عادی در این جلسه وجود داشته باشد.

وی به اهمیت پیگیری مسایل مرتبط به صورت جدی اشاره کرد و حل مشکل سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری و شهرداری‌ ها ی استان را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: اینجا، اتاق جنگ اقتصادی است و اگر قرار باشد توجیه و حرف‌ هایی عادی رد و بدل شود برگزاری این این نوع جلسه هیچ موضوعیتی ندارد.

استاندار یزد در ادامه بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحب‌نظران در کارگروه‌های مختلف استان تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت نخبگان و کارشناسان و افراد خوش فکر در کارگروه‌های مختلف استانی استفاده کرد تا حرکتی نو و مسیری جدید ایجاد شود.

به گفته فاطمی، باید موانع و مشکل طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دارند تا پایان سال و حتی در دهه فجر به سرانجام برشد .

وی در ادامه بر تشکیل و تقویت ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در ۱۱۱ شهرستان‌ استان یزد تأکید کرد.

چهارم مهرماه سال ۱۴۰۰ شمسی ، آقای فاطمی در حلسه هیات دولت که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، پس از بررسی سوابق اجرایی و مدیریتی وی به عنوان پانزدهمین استاندار یزد پس از پیروزی انقلاب اسلامی رأی اعتماد داد.

یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۱۱ شهرستان دارد که ۸۷ درصد در ۲۴ شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند و از مجموع جمعیت روستایی ۹ هزار نفر عشایر هستند که عمدتا در شهرستان های خاتم و ابرکوه زندگی می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha