تکذیب خبر ممنوعیت حضور ایثارگران در ستاد مرکزی بنیاد شهید

تهران- ایرنا - مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: اخیرا شاهد پخش مطالبی نادرست از قول رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده‌ایم که در آن خبر از ممنوعیت حضور ایثارگران در ستاد مرکزی بنیاد داده شده است که تکذیب می‌کنیم.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، «سعید حقیقی» روز پنجشنبه با بیان اینکه تمام مدیران و کارکنان بنیاد دیدار با ایثارگران را برای خود نعمت، سعادت و افتخار می‌دانند، افزود: البته وظیفه همه ما حضور در منازل ایثارگران به منظور دیدار و تکریم آن‌هاست، اما بدون شک حضور ایثارگران و خانواده آنها در بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز باعث افتخار خود می‌دانیم و از دیدار آنان انرژی و معنویت زیادی دریافت می‌کنیم.

وی افزود: چنین موضوعی از اساس نادرست است و هرگز دستور یا صحبتی مبنی بر این کار نه از سوی قاضی‌زاده و نه هیچ یک از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح نشده است. بنیاد شهید و امور ایثارگران خانه تمام خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان گرامی و آزادگان سرافراز است و درهای آن همواره بر روی این عزیزان گشوده بوده و خواهد بود.

مشاور عالی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تمام مدیران و کارکنان بنیاد دیدار با ایثارگران را برای خود نعمت، سعادت و افتخار می‌دانند، افزود: البته وظیفه همه ما حضور در منازل ایثارگران به منظور دیدار و تکریم آن‌هاست، اما بدون شک حضور آنان در  بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز باعث افتخار خود می‌دانیم و از دیدار آنان انرژی و معنویت زیادی دریافت می‌کنیم.

مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: موضوع گسترش خدمات به صورت الکترونیک همواره مورد تاکید قاضی‌زاده هاشمی بوده است و دلیل آن نیز افزایش کیفیت، سرعت و سهولت دریافت خدمات از سوی ایثارگران است تا به خصوص در شرایط شیوع بیماری کرونا و در معرض خطر بودن آنها به ویژه جانبازان، برای هر خدمتی نیازمند خروج از منزل و مراجعه حضوری نباشند، اما قطعا این موضوع به منزله ایجاد فضایی برای ممنوعیت حضور ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست.

حقیقی افزود: مرکز مراجعات و ارتباطات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) در بنیادهای سراسر کشور مشغول رسیدگی و پیگیری درخواست‌های ایثارگران است و این اطمینان به ایثارگران داده می‌شود که مسائل و درخواست‌هایشان از طریق این مجموعه پیگیری شده و به نتیجه خواهد رسید. مضافا اینکه دسترسی ایثارگران برای طرح مشکلات خودشان غیر از هاتف از طریق اداره‌کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سایت ایثار و ایمیل مستقیم ریاست و نیز صفحات قاضی‌زاده در فضای مجازی نیز میسر است.

وی تاکید کرد: قاضی‌زاده هاشمی نیز خود از جانبازان دفاع مقدس هستند و با فضای ایثارگری آشنایی دارند و همواره پذیرای حضور ایثارگران خواهند بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha