رئیس‌جمهوری از افتخارآفرینان ورزش فارس تجلیل کرد

شیراز- ایرنا- رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در ادامه برنامه‌های سفر استانی به فارس از ورزشکاران افتخارآفرین این استان در رقابت‌های بین‌المللی، المپیک و پارالمپیک قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در این نشست صمیمی از افتخارآفرینی ورزشکاران این استان در رقابت‌های بین‌المللی، المپیک و پارالمپیک تجلیل کرد.
رئیس جمهوری همچنین از زحمات مربیان این ورزشکاران در دستیابی به سکوهای قهرمانی قدردانی کرد.
محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم در رقابت‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ و همچنین رقابت‌های اخیر جهانی نروژ، مدال طلا را برای تیم ملی کشتی فرنگی ایران به ارمغان آورده است، از جمله ورزشکاران حاضر در این نشست بود.
برادر وی، محمدعلی گرایی نیز که در وزن ۷۷ کیلوگرم در رقابت‌های جهانی نروژ، صاحب مدال برنز شد، در این جلسه از سوی رئیس‌جمهوری تقدیر شد.
ساره جوانمردی دارنده سه نشان طلای پارالمپیک دیگر ورزشکار استان فارسی بود که در این نشست توسط رئیس‌جمهوری تجلیل شد.
فرانک پرتو آذر عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران که به عنوان پرافتخارترین ورزشکار زن دوچرخه سوار کشور شناخته می‌شود نیز در این آیین تقدیر شد.
گزارش‌های تکمیلی از این دیدار، ارسال می‌شود.
رئیس جمهوری پنجشنبه در آغاز سفر استانی به فارس،‌در بازدیدهای سرزده ای به شهرستان مرودشت در ۴۵ کیلومتری شمال شیراز رفت و ضمن بازدید از کارخانه تعطیل آزمایش، در جمع مردم روستای کناره مرودشت و دامداران و کشاورزان منطقه حضور یافت و با آنها رو در رو گفت و گو کرد. بازدید از کارخانه در حال احداث کاغذسازی فارس و زیارت آرامگاه حافظ شاعر بلندآوازه ایران، برنامه دیگر قبل از ظهر پنجشنبه رئیس جمهوری بود.

 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha