وزیر ارشاد بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام ارسنجان فارس تاکید کرد

شیراز-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه همزمان با سفر استانی دولت به عنوان نماینده رئیس‌جمهوری به شهرستان ارسنجان سفر و در بازدید از پروژه‌های در حال احداث این شهرستان بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام و شتاب بخشی به توسعه منطقه تاکید کرد.

به گزارش ایرنا،محمدمهدی اسماعیلی پنجشنبه در دومین گام از سفر به شهرستان‌های استان فارس از پروژه‌های نیمه تمام شهرستان ارسنجان بازدید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان ارسنجان سفر و در بدو ورود مورد استقبال مسولان شهرستانی قرار گرفت و در ادامه در گلزار شهدای ارسنجان حاضر و به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد.
نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به این شهرستان از بیمارستان در حال احداث ارسنجان،کتابخانه عمومی در حال ساخت این شهر و جاده ارسنجان به خبریز بازدید کرد و نوید تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این مجموعه‌ها را داد و بر شتاب‌بخشی به توسعه این شهرستان تاکید کرد.
شهرستان ارسنجان در فاصله ۱۲۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

اسماعیلی شامگاه چهارشنبه در آستانه سفر استانی رئیس‌جمهوری وارد شیراز شد و در آیین بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی شرکت کرد. بیستم مهرماه در تقویم رسمی کشور به عنوان یادروز حافظ نامگذاری شده است و هرساله برنامه‌هایی به این مناسبت در چنین روزهایی برگزار می‌شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین روز پنجشنبه به شهرستان پاسارگاد سفر و مسائل این شهرستان را به نمایندگی از رئیس‌جمهوری بررسی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha