گره ترافیکی جنوب پایتخت با تکمیل پل سه راه بهشت زهرا (س) رفع می‌شود

شهرری - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پل سه راه بهشت زهرا جزو ۲۰ طرحی است که با اراده شورای اسلامی شهر و شهردار تهران تا پایان سال به صورت کامل تکمیل و بخشی از گره ترافیکی جنوب پایتخت رفع خواهد شد.

جعفر شربیانی روز پنجشنبه در جلسه شورای اسلامی شهرستان ری اظهار داشت: در شهر تهران حدود ۵۰ طرح عمرانی نیمه کار وجود دارد که بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته می‌بایست ۲۰ طرح تا پایان سال تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

رییس شورای اسلامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: طرح کاهش بار ترافیکی در محدوده بهشت زهرا (س) در حدود ۱۳ سال است که نیمه کاره مانده و مشکلات زیادی را برای مردم باقرشهر و کهریزک ایجاد کرده است.

وی افزود: با عنایت به گلایه و مطالبه‌های فراوان مردم کهریزک و باقرشهر شهردار تهران در جریان این موضوع قرار گرفت و به همراه معاون عمرانی شهردار تهران از محل بازدید به عمل آوردیم.

این مسئول اضافه کرد: تکمیل این طرح نیازمند همکاری شهرداری باقرشهر و شهرداری منطقه ۱۹ است، برهمین اساس کارگروهی ویژه از روز گذشته ایجاد شده که روند این طرح را به صورت روزانه پیگیری می‌کند تا در صورت نیاز به تامین اعتبار از معاونت مالی پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

شربیانی با بیان اینکه خدمات تهران و ری باید متقابل باشد تاکید کرد: شهرداری تهران تعهداتی را در این حوزه‌ها برای شهرستان دارد که البته تلاش می‌کنیم تا خدمات قابل ارائه شهرداری تهران را تقویت کنیم.

وی با تاکید بر ایجاد زیرساخت‌های بهتر در حوزه ورزش قهرمانی اظهار داشت: با توجه به استعدادهای بی‌بدیلی که در شهرستان ری در زمینه منابع انسانی در حوزه‌های مختلف وجود دارد می‌بایست با توسعه زیرساخت‌ها امکان بهره گیری بیشتر را فراهم آورد.

رییس شورای اسلامی شهرستان ری یادآور شد: هدف ما در شورای شهرستان تقویت هم افزایی و هم گرایی در راستای توسعه همه‌جانبه شهرستان است که با احصا و بررسی مشکلات در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان در جهت توسعه آن گام برخواهیم داشت.

همچنین در این جلسه از پژمان پشتام عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که در رقابتهای جهانی نروژ به مدال برنز دست یافت قدردانی شد.
سومین جلسه شورای اسلامی شهرستان ری با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، جعفر شربیانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ری، علوی عضو شورای اسلامی تهران - ری و تجریش و سایر اعضا در محل دفتر شورای اسلامی شهرستان روز پنجشنبه برگزار شد.

شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت و پنج بخش و ۶ شهر در جنوب تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha