پیکر ابولفضل فخرالاسلام ایثارگر و پیشکسوت رسانه استان مرکزی تشییع شد

اراک - ایرنا - پیکر ابولفضل فخرالاسلام جانباز دفاع مقدس، فعال فرهنگی و رسانه‌ای استان مرکزی ظهر پنجشنبه باحضور امام جمعه اراک، جمعی از مسئولان، نمایندگان مردم در مجلس،مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان،همرزمان و جامعه فرهنگی و رسانه استان تشییع و برای تدفین به زادگاهش در شهرستان کمیجان انتقال یافت.

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک بر پیکر این جانباز دفاع مقدس و پیشکسوت رسانه استان مرکزی نماز میت اقامه کرد.

امام جمعه اراک پس از اقامه نماز بر پیکر این مرحوم افزود: مرحوم فخرالاسلام امروز به جمع همرزمان شهید و مدافعان راستین انقلاب و قرآن پیوست.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی تصریح کرد: این مرحوم سال‌ها خدمت در سنگر مقدس فرهنگ و اسلام مدافع آرمان‌های امام و رهبر معظم انقلاب بود.

همچنین یکی از یادگاران دفاع مقدس و رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی( ایران ما) در آیین تشییع پیکر این فعال فرهنگی و سیاسی استان مرکزی شرکت کرد.

پیکر ابولفضل فخرالاسلام ایثارگر و پیشکسوت رسانه استان مرکزی تشییع شد

سردار رحیم لیالی در سخنانی گفت: مرحوم فخرالاسلام عمر با برکت خود را در سنگر تعلیم و تربیت جوانان و دانشگاهیان صرف کرد و همواره مدافع انقلاب و ولایت بود.

وی بیان کرد: همه دوستداران این مرحوم بر این نکته اذعان دارند که این جانباز سرافراز دفاع مقدس همواره چه در دوران جنگ تحمیلی و چه پس از انقلاب در مسئولیت‌های مختلف به تکالیف دینی و انقلابی خود عمل کرد.

سردار لیالی مراتب تسلیت سرپرست نهاد ریاست جمهوری را نیز ابلاغ کرد.

پیکر ابولفضل فخرالاسلام ایثارگر و پیشکسوت رسانه استان مرکزی تشییع شد

دکتر ابولفضل فخرالاسلام ۲ شب گذشته بر اثر سانحه رانندگی در محور فراهان استان مرکزی دارفانی را وداع گفت.
فخرالاسلام متولد سال ۴۲ است که در عملیات رمضان به مقام جانبازی نائل آمد.
وی صاحب امتیاز و مدیرمسؤول هفته نامه شمس استان مرکزی با سال‌ها سابقه در حوزه اطلاع رسانی، فرهنگ و صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه آفتاب کمیجان بود.
تالیف چندین عنوان کتاب در زمینه‌های علوم قرآنی، زبان عربی، مسائل اجتماعی، سیاسی و تعلیم و تربیت، مقالات چاپ شده در مطبوعات استانی و تألیفات تأیید شده در کمیسیون آثار و تألیفات استان مرکزی بخشی از فعالیت‌های فرهنگی زنده‌یاد فخرالاسلام بود.
وی همچنین افتخاراتی چون عنوان دبیر نمونه کشوری، استاد نمونه از سوی جهاد سازندگی، بسیجی نمونه استان مرکزی، دبیر نمونه شهرستان کمیجان و اراک و پژوهشگر برگزیده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را در کارنامه داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha