کلاس مربیگری درجه سه والیبال کارگران استان قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا - کلاس مربیگری درجه سه والیبال کارگران با حضور ۲۵ شرکت کننده از سراسر استان در سالن حضرت رقیه (س) شهر قزوین برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مسوول انجمن کارگران استان قزوین و مسوول کمیته مربیان کارگران کشور روز پنجشنبه در خصوص برگزاری این دوره از کلاس مربیگری به خبرنگار ایرنا گفت: کلاس مربیگری والیبال کارگران قزوین، نخستین دوره مربیگری کارگران کشور نیز محسوب می شود زیرا این دوره با هماهنگی فدراسیون ورزش های کارگری، مسوولان انجمن والیبال کارگری و هیات های ورزشی استان برای اقشار مختلف کارگری برگزار شده است.

پرویز معمارزاده تصریح کرد: شرکت کنندگان در این دوره، اکثرا از والیبالیست های کارگر هستند که از ۱۹ مهرماه در این دوره حضور یافته و تا ۲۳ مهرماه نیز آموزش های تئوری و عملی را زیر نظر مدرس این دوره سپری می کنند.

به گفته وی، مدرس این دوره، حسن معدن نژاد از مربیان مورد تایید فدراسیون والیبال بوده که از بار علمی و فنی بالایی نیز برخوردار است.

معمارزاده تاکید کرد: تیم والیبال کارگران قزوین نیز از جمله تیم های خوب کارگری کشور در ۴۰ ساله گذشته بوده و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، سابقه شرکت در تیم های مختلف استان را در کارنامه خود دارند.

وی اضافه کرد: در امر برگزاری مسابقات والیبال کارگری خلایی داریم که در آیین نامه فدراسیون ورزش های کارگری به آن اشاره شده و دوست داریم که در مسابقات داخلی کارگران هم از مربیانی استفاده کنیم که از جنس جامعه کارگری هستند.

معمارزاده یادآور شد: به طور مسلم موقعی که مربی در یک تیم حضور داشته باشد آن تیم هدفمند و منظم بازی می کند و هم اینکه تنش در مسابقات کاهش می یابد و حرمت داور، بازیکن و برگزار کننده مسابقات نیز حفظ می شود.

کلاس مربیگری درجه سه والیبال کارگران استان قزوین برگزار شد

این مسوول ورزشی اضافه کرد: هدف ما این است که در مسابقات داخلی و در سطح استان و کشور بتوانیم از مربیان داخلی استفاده کنیم و برای پرورش مربیان توانمند و به روز هم گام های اساسی برداریم.

وی با اشاره به بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین از این دوره آموزشی، اظهار داشت: عباس علایی مقدم در این بازدید بر روزآمدی و افزایش دانش مربیان جهت موفقیت بیشتر در عرصه های مختلف ورزشی تاکید و خواستار رفع مشکلات، کمبودها و تلاش در جهت ارتقای سطح دانش مربیان ورزشی استان شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha