امنیت پایدار ایران اسلامی مرهون مجاهدت نیروهای مسلح است

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: امنیت پایدار ایران اسلامی در منطقه به آسانی به دست نیامده بلکه مرهون مجاهدت نیروهای مسلح و خون‌های ریخته شده جوانان مجاهد کشورمان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «نورالدین فرزادی پور» روز پنجشنبه در آیین نامگذاری یکی از بلوارهای این شهرستان به نام نیروی انتظامی به پاسداشت هفته نیروی انتظامی باحضور جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی افزود: پلیس امروز در کنار مردم و یار و همراه آن ها است.

وی اظهار داشت: امروز پلیس ما با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تعیین مسیر همراهی، همدلی، هماهنگی با آحاد جامعه برای برقراری نظم و امنیت و انضباط در حال تلاش بی وقفه شبانه روزی هستند.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: موفقیت نیروی انتظامی در عرصه های گوناگون مرهون همراهی و همکاری خانواده های پرسنل ناجا است به همین خاطر باید از تلاش های خانواده کارکنان نیروی انتظامی به خصوص خانواده های شهدای ناجا قدردانی کرد.

فرزادی پور ادامه داد: این نامگذاری به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی و بزرگداشت یاد و خاطره همه مدافعان امنیت کشور در برقراری نظم و اسایش جامعه انجام شد.

مزار شهدای گمنام شهرستان سرپل ذهاب غبارروبی شد

مزار شهدای گمنام شهرستان سرپل ذهاب به مناسبت هفته نیروی انتظامی غبارروبی و عطرافشانی شد و در این آیین نیروهای نظامی و انتظامی با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل بر مزار شهدا با آرمان های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهیدان تجدید میثاق کردند.

فرماندار سرپل ذهاب در این مراسم با بیان اینکه عشق، ایثار، شهادت و مقاومت در برابر استکبار، مهمترین پیام شهداست، اظهار داشت: مقابله با ظلم و فساد از آموزه های دینی و وظیفه ای همگانی است که شهدا پیشگامان این عرصه بودند.

فرزادی پور افزود : اقتدار و عزت ایران اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی مرهون خون شهداء است و ما باید پاسدار خون آنان باشیم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت، ۸۵۶ شهید، یک هزار و ۴۰۰ جانباز و ۱۱۲ آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha