سامانه پذیرش ایده در آذربایجان غربی راه اندازی شد

ارومیه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه فناوران ایده‌های خود را در سامانه مربوط به این حوزه ثبت کنند، گفت: سامانه پذیرش و بررسی پیشنهادات و ایده‌های پارک علم و فناوری استان به آدرس portal.wastp.ir راه‌اندازی شده است.

محمد فتحعلی لو روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سامانه در راستای سیاستگذاری کلان و برای گسترش دامنه مشارکت کارکنان و افزایش کارایی و اثربخشی دستگاه‌ها راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: در راستای انجام بهتر امور و حل مسائل سازمانی و ایجاد پویایی و مشارکت در بهبود فرآیندهای انجام کار سامانه ثبت ایده‌ها و پیشنهادات فناوران در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی اجرایی شد.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: همه فعالان پارک و فناوران شرکت‌های دانش بنیان و فناور می‌توانند پیشنهادها و ایده‌های خود را برای بهبود فرآیند ارائه کنند.

فتحعلی لو با اشاره به چالاکی شرکت‌های فناور و دانش بنیان، بیان کرد: شرکت‌های فناور مستقر در پارک و علم و فناوری آذربایجان‌غربی خیلی سریع می‌توانند محور فعالیت خود را تغییر دهند و با توجه به اقتضای زمان و نیاز فعالیت کنند.

پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با هدف بسترسازی برای تولید ثروت از طریق علم و فناوری تاسیس شده است؛ این نهاد به عنوان یکی از ارکان مهم شکل‌گیری و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان تلاش می‌کند تا با استفاده از موقعیت ممتاز همجواری با سه کشور آسیایی و اروپایی و دارا بودن هفت مرز رسمی در سطح کشور به حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های مبتنی بر دانایی و خلاقیت و جذب سرمایه‌گذار بپردازد.

این پارک در تلاش است تا زمینه تجاری‌سازی و بازاریابی ایده‌های نوآورانه و فناورانه را فراهم کند و نقش کلیدی در یاری رساندن به حضور فعال این شرکت‌ها در سطوح ملی و بین‌المللی داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha