دومین بازی دوستانه والیبال همشهری‌ها را شهرداری از آذرباتری ارومیه برد

ارومیه- ایرنا - دومین دیدار دوستانه بین تیم‌های آذرباتری و شهرداری ارومیه به سود قرمزپوشان شهرداری به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، در این دیدار دوستانه که در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد تیم شهرداری موفق شد سه بر دو آذرباتری را شکست دهد.

شهرداری در این بازی ست‌های اول، سوم و پنجم را با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۱ و آذرباتری ست‌های دوم و چهارم را با امتیازات ۳۰ بر ۲۸ و ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد.

در این مسابقه فرهاد سال افزون، جاوید اسماعیل زاده، احد رضایی، رحمان داوودی، علی اصغر مجرد، عادل غلامی و آرمان صالحی با هدایت محمدرضا تندروان برای شهرداری و امیر افشار، بابک موسوی، علیرضا شاه علی، متین احمدی، آرمان رحمانی، امیر آفتاب آذری و میلاد فتاحی یا هدایت فرهاد نفرزاده برای آذرباتری به میدان رفتند.

دیدار نخست دو تیم سه‌شنبه با نتیجه ۳ بر صفر به سود آذرباتری پایان یافت و دو تیم در سومین و آخرین دیدار دوستانه قبل از آغاز لیگ برتر سه‌شنبه هفته آینده به دیدار هم می‌روند.

در این مسابقه شهرداری برخی از بازیکنان اصلی و جدید خود از جمله "علیرضا بهبودی" و "صابر کاظمی" را به دلیل همراهی تیم فولاد سیرجان ایرانیان در مسابقات والیبال جام باشگاه‌های آسیا در اختیار نداشت.

شهرداری ارومیه پیش از شروع فصل تاکنون یک برد مقابل راه‌یاب ملل مریوان، یک مساوی برابر سایپا و ۲ شکست مقابل فولاد سیرجان ایرانیان و سایپا را در کارنامه خود دارد و آذرباتری نیز یک برد مقابل شهرداری گنبد و سه شکست مقابل پیکان، پاس گرگان و هورسان رامسر را در این مدت به دست آورده است.

شهرداری ارومیه قرار است در هفته نخست لیگ برتر والیبال در ارومیه با "راه‌یاب ملل مریوان" و آذرباتری در سیرجان با "فولاد سیرجان ایرانیان" دیدار کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha