هیچ ماموریتی بالاتر از تحقق انتظارات رهبری نداریم

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جشن فارغ التحصیلی خلبانان هواپیمای اف۵ در پایگاه شکاری وحدتی با ارج نهادن به مقام شهدا، گفت: هیچ ماموریتی بالاتر از تحقق انتظارات رهبری نداریم.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی با بیان اینکه شهدا در اخلاق، ولایتمداری و تخصص های پروازی الگوی جوانان و خلبانان هستند گفت: شهادت همکاران عزیزمان در دوران دفاع مقدس و پس از آن در جریان انجام ماموریت ها، عزت و افتخاری برای ارتش است و تقدیم شهدای بسیار در راه دفاع از امنیت کشور بیانگر این مهم است که نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با شهدا پیمان بسته و راه آنها را ادامه می دهد.

وی افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی، با خون شهدا به پیروزی رسید و ما این انقلاب را به برکت رهبری امام خمینی (ره)، جانفشانی شهدا و پشتیبانی مردم داریم؛ مقام معظم رهبری نیز با رهنمودها و هدایت های داهیانه خود این انقلاب را به خوبی صیانت کردند و ما باید شاکر خداوند باشیم که در این مقطع زمانی در این سرزمین زندگی می کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با مروری بر تاریخ انقلاب اسلامی یادآور شد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند و دیدیم و شاهد بودیم که تمام دنیا علیه ما به میدان آمد، اما رزمندگان با کمترین امکانات و صرفا با توکل بر خداوند، پیروی از ولی فقیه و روحیه ایثار و شهادت توانستند پیروز میدان باشند.

امیر سرتیپ واحدی تاکید کرد: هر کجا در کشور به موفقیت رسیدیم مدیون و مرهون توسل بر ولایت پذیری، روحیه جهادی و شهادت طلبی بودیم و همه شاهد هستند که عرصه های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنیم؛ بنابراین باید این روحیه و فرهنگ را در کشور ترویج دهیم.

وی با بیان اینکه جوانان ما در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند، خاطر نشان کرد: امروز صنعت دفاعی ما در دنیا بسیار قوی است و این دستاورد نتیجه توسل به روحیه جهادی و ایثار است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به فارغ التحصیلان خلبانی، عنوان کرد: شما عزیزانی که لباس خدمت به تن کرده اید باید بیش از پیش به زندگی و توصیه های شهدا توجه کنید؛ با مروری بر وصیت نامه آنها در می یابیم که "تبعیت از رهبری" مهم ترین وصیت و تاکید آن عزیزان بوده و باید به این توصیه ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

امیر سرتیپ واحدی تصریح کرد: باید منویات معظم له را مطالعه و به آنان جامه عمل بپوشانیم و در این راه هیچ ماموریتی بالاتر از تحقق انتظارات رهبری نداریم.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha