سجادی: جوانان پای نظام ایستاده‌اند و باید قدر آنان را بدانیم

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان کشورمان پای نظام ایستاده اند و بر ما تکلیف است که قدر این جوانان و داشته‌های خود را بدانیم.

به گزارش ایرنا، سیدحمید سجادی در مراسم افتتاحیه مسابقات جودو قهرمانی کشور ضمن عرض خیرمقدم به خانواده شهید علی لندی اظهار داشت: جامعه ورزش مثل دیگر اقشار کشور قدر این فداکاری را می‌داند و هرکدام از این جوانان مثل یک علی لندی خواهند بود و او را الگوی خود قرار خواهند داد.

وی افزود: امروز بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می گذرد و با وجود اینکه جوانان این کشور انقلاب را ندیده‌اند ولی پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند و این برای ما یک تکلیف است که قدر و ارزش این جوانان را بدانیم.

سجادی خاطرنشان کرد: ما یک وظیفه در قبال جوانان و نوجوانان داریم. امروز در دنیا پیشرفت ورزشی به عنوان نمادی از پیشرفت محسوب می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در رشته جودو پنج بار تا مقام پنجمی المپیک پیش رفته‌ایم و این نشان می دهد که و این ظرفیت را داریم که روی سکوی المپیک قرار بگیریم و قهرمان شویم. خانواده جودو این باور را دارند که ما می توانیم به این جایگاه برسیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برای ما تکلیف کردند که به جوانان رسیدگی کنیم و تاکید ایشان تحصیل، تهذیب و ورزش است و ما نیز به سهم خودمان سعی می‌کنیم که در جهت تحقق این سه امرِ آینده‌ساز در خدمت جوانان کشور باشیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha