مدیرکل اوقاف استان تهران: دهه وقف فرصتی برای ترویج این امر حسنه است

تهران_ ایرنا_ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با گرامیداشت دهه وقف گفت: این دهه فرصتی برای تبلیغ و ترویج این امر حسنه و خداپسندانه است.

به گزارش ایرنا، مجتبی عبداللهی عصر چهارشنبه در مراسم تجلیل از واقفین استان تهران که در آخرین روز دهه وقف برگزار شد، گفت: این کارهای نیک و خداپسندانه که توسط واقفین صورت می گیرد باید بیشتر در سطح کشور تبلیغ و ترویج شود.

وی تاکید کرد: نباید روز ثابتی را برای قدردانی از واقفان خیراندیش تعیین کنیم بلکه باید این کار در فصول سال به‌طور مرتب انجام شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران خطاب به واقفان  استان گفت: شما واقفین نباید کار خیر خود را تنها به خود تعمیم دهید بلکه باید کار خود را تبلیغ کنید.

وی تاکید کرد،: بنده به‌عنوان یک مسئول قدردان شما هستم و خوبی‌های شما در یادها خواهد ماند.

در این مراسم خیّر نسیم شهر و رباط‌کریم گفت: قبل از سال ۸۴ تشخیص دادم که شهرستان رباط‌کریم مسجد ندارد همین عامل باعث شد ۴ قطعه زمین بخرم تا مسجد بسازم.

محمود طالبی افزود: در این زمین ها، داروخانه، کلینیک، دارالقرآن و همچنین سرویس بهداشتی نیز ساخته شد.

این واقف، کار خیر را کار الهی دانست و تاکید کرد: امیدوارم با کمک دیگر خیرین بتوانیم به کار خود ادامه دهیم.

در این مراسم از تعدادی واقفین و فعالین و مبتکران امامزادگان استان تهران از جمله زهرا شیدایی، محمود طالبی‌تادی، محسن عرفانی، حسن نجفی قدسی، بتول مفتح و قربانعلی سامانلو تقدیر شد.

مدیرکل اوقاف استان تهران: دهه وقف فرصتی برای ترویج این امر حسنه است

دهه وقف در سال جاری از دوازدهم مهر ماه مصادف با بیست و هفتم ماه صفر آغاز شد و امروز مصادف با ششم ماه ربیع‌الاول، آخرین روز این دهه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha