سیزدهمین پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در سارایوو افتتاح شد

تهران- ایرنا- سیزدهمین پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در شهر سارایوو امروز چهارشنبه با نمایش محصولات ۲۵ شرکت دانش بنیان افتتاح شد.

این پایگاه با حضور سفیر ایران در بوسنی و هرزگوین، سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی و سرپرست هیات تجاری و فناوری اعزامی از کشورمان به بوسنی و افشین کلاهی رییس کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران افتتاح شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در این پایگاه دائمی محصولات دانش بنیان، محصولات ۲۵ شرکت دانش‌بنیان ایرانی به نمایش گذاشته شده است.

سیاوش ملکی‌فر در مراسم افتتاح این پایگاه محصولات فناورانه کشورمان، ضمن معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی و جایگاه آن در اکوسیستم نوآوری ایران، به تشریح راهبردهای کلیدی این صندوق در حل معضلات صادرات محصولات فناورانه پرداخت.

 معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه بر توسعه هرچه بیشتر روابط فناورانه ایران و بوسنی تاکید کرد.

وی اظهارکرد: پایگاه دائمی محصولات دانش‌بنیان ایرانی در سارایوو شروعی برای توسعه تبادلات تجاری طرفین مبتنی بر فناوری است.

در این پایگاه‌های صادراتی، خدماتی نظیر بازاریابی، توسعه بازار، اعزام هیات‌های تجاری و صادرات محصولات دانش‌بنیان و فناورانه ارائه می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha