دومین جشنواره بین‌المللی «کتاب ایثار و شهادت» فراخوان داد

تهران- ایرنا- دومین جشنواره بین‌المللی کتاب ایثار و شهادت با عنوان «سرخ‌نگاران» به دبیری محسن مومنی‌شریف و با هدف بررسی علمی‌پژوهشی محتوای کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت فراخوان داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا،‌ دومین جشنواره بین‌المللی کتاب ایثار و شهادت با عنوان سرخ‌نگاران با شعار فرهنگ ایثار و شهادت محور شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی از سوی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

بررسی علمی پژوهشی محتوای کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت، حمایت از آثار فاخر و کیفی ناشران و نویسندگان حوزه ایثار و شهادت، انگیزه‌دهی به نویسندگان نوقلم برای تولید محتوا در این حوزه و تدوین نقشه راه و سند راهبردی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از جمله اهداف این دوره از جشنواره سرخ نگاران محسوب می‌شود.

بنا بر اعلام خانه کتاب و ادبیات ایران،‌ در این جشنواره کتاب‌های چاپ نخست منتشر شده سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۹ در دو گروه کودک و نوجوان و بزرگسال در سه بخش ادبیات و هنر، مستندنگاری و نقد و پژوهش ارزیابی می‌شوند.

دومین جشنواره بین‌المللی «کتاب ایثار و شهادت» فراخوان داد

تمام ناشران و نویسندگان تا پانزدهم آبان ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند پس از نام‌نویسی الکترونیکی در نشانی اینترنتی www.navideshahed.com، دو نسخه از آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی کتاب سال ایثار و  شهادت با عنوان سرخ‌نگاران در تهران، خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار شمالی، شماره ۵، طبقه سوم، اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران واقع است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۸۸۸۴۲۲۴۷ و ۰۲۱۸۸۳۰۸۰۸۹ تماس بگیرند یا با پست الکترونیکی nashrshahed@gmail.com در ارتباط باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha