فرماندار کنگاور:  دولت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد حمایت می‌کند

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان کنگاور گفت: حمایت از سازمان‌های مردم نهاد که عاشقانه بدون هیچ چشمداشتی فعالیت می‌‎کنند را رسالت اصلی خود می‌دانیم و از آنها حمایت می کنیم.

به گزارش ایرنا، «فرزاد الماسی» چهارشنبه شب در آیین توزیع بسته های معیشتی، پوشاک و تحصیلی بین دانش آموزان که در سرسرای علامه طباطبایی کنگاور برگزار شد، اظهار داشت: ما حامی و پشتیبان انجمن ها و سازمان مردم نهادی هستیم که خیرخواهانه و عاشقانه به مردم و هم میهنان عزیز عشق می ورزند.

فرماندار کنگاور ادامه داد: امور مختلفی در جامعه وجود دارد که ورود و فعالیت سمن ها را طلب می کند از جمله مقابله با اعتیاد و خانواده های بی سرپرست یا بدسرپرست و این تشکل ها به عنوان نماینده های مردم می ‌توانند این مسائل را در قالب سمن ها پیگیری کنند.

الماسی اظهار داشت: سمن ها باید در انگیزش، کنش اجتماعی و تولید مسئولیت آگاهانه در اجتماع موثر باشند و با نگاه توام با تخصص و بهره گیری از تجربیات گذشته و تدوین برنامه های هدفمند، کارآمد و متناسب با فضای محیطی و شرایط جامعه به سوی اهداف متعالی حرکت کنند.

تعداد ۱۳۴ بسته معیشتی، پوشاک و لوازم التحریر با اعتبار ۴۸۰ میلیون ریال توسط انجمن مردم نهاد آبشار عاطفه ها در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

پنج انجمن مردم نهاد در حوزه‌های اجتماعی، زنان و خانواده، محیط زیست و سلامت در شهرستان کنگاور مشغول به فعالیت هستند.

شهرستان کنگاور با ۸۵هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha