۲۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۹
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84503225
۵ نفر

برچسب‌ها

۱۳۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید

سبزوار- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: هزار و ۳۰۰ کلاس درس در این استان طی مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری رسیده است.

قاسمعلی خدابنده روز چهارشنبه در حاشیه بهره برداری از ۲ طرح آموزشی در سبزوار به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد کلاس درس در قالب ۳۰۰ پروژه و فضای آموزشی به بهره برداری رسیده و آماده پذیرایی از دانش آموزان شده است.

وی تصریح کرد: طی سالهای گذشته با مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و خیران، آمار مدارس تخریبی خراسان رضوی از ۳۰ درصد به کمتر از ۱۱ درصد رسیده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: همچنین در راستای بهسازی و بازسازی فضاهای آموزشی ۶۰۰ طرح مختلف آموزشی در سطح استان در دست اجرا است.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار در آیین افتتاح ۲ طرح آموزشی و کارگاهی در این شهر گفت: این ۲ کارگاه هنرستانی با هزینه ۵۵ میلیارد ریال با مشارکت خیران و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ساخته و آماده بهره‌برداری شده است.

اسماعیل نصرآبادی افزود: با بهره برداری از این ۲ کارگاه هنرستانی ۶۳۰ دانش آموز رشته های فنی و حرفه ای و کارودانش از خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: حدود ۳۰ درصد فضاهای آموزشی این شهرستان فرسوده است که تخریب و نوسازی آنها نیازمند جذب اعتبار و کمک خیران است.

۵۳ هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز در ۲۸۹ مدرسه شهرستان سبزوار مشغول تحصیل هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha