پیروانی: چند ساعت است در فرودگاه معطل هستیم؛ این شرایط جوانمردانه نیست

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایطمان برای سفر به عربستان جوانمردانه نیست چرا که چند ساعت است در فرودگاه معطل هستیم.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی در مورد معطلی چند ساعته پرسپولیسی‌ها در فرودگاه برای سفر به عربستان در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: طبق برنامه قرار بود ساعت ۱۱ به سمت عربستان پرواز کنیم که هنوز این اتفاق رخ نداد و ما در فرودگاه هستیم. دلیل این موضوع هم این است که اجازه نشستن پرواز را به هواپیمای ما هنوز ندادند.

وی افزود: ما بلافاصله پس از بازگشت از تاجیکستان درخواست ویزای عربستان را دادیم اما هنوز این روادید صادر نشده و به ما گفتند که این ویزاها را در فرودگاه عربستان به ما می‌دهند که بابت این موضوع هم مطعلی چند ساعته را در آنجا پیش رو داریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: چرا پرسپولیس دو سال نباید میزبان باشد؟ ما یک روز هم به خاطر بازی تیم ملی دیر به سمت عربستان می‌رویم. بازیکنان با روحیه خسته می‌روند و بابت این شرایط متاسف هستم. با هر کس و هر جایی هم تماس می‌گیریم هیچ اتفاقی رخ نداده است. امیدوارم خیلی زود اتفاق خوبی رخ دهد.

وی در مورد اینکه این پرواز سرانجام چه زمانی صورت می‌گیرد، گفت: خوشبینانه چند ساعت دیگر معطل خواهیم بود.

پیروانی اضافه کرد: زمانی که ما برسیم باید به حباب شیشه‌ای برویم و تست کرونا بدهیم. اتفاقاتی رخ می دهد که جوانمردانه نیست و این اتفاق ها برای هیچ کس خوب نیست.

وی در موردتاثیر این موضوع روی تیم خاطرنشان کرد: مطمئنا بی تاثیر نیست اما هواداران بدانند تلاش می کنیم این کارشکنی‌ها را جبران کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه ۲۴ مهرماه در عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha