سردار اشتری: مصوبات ستاد ملی کرونا با کمترین تنش اجرا شد

قم-ایرنا-فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به عملکرد ناجا در شرایط کرونایی کشور گفت: سعی ما در نیروی انتظامی بر این بود که مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا با کمترین تنش در کشور انجام شود و در این امر نیز موفق بودیم.

به گزارش پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم، با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد امنیت و خدمت به مردم توسط پلیس، این دو مؤلفه را از وظایف مهم پلیس دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی سازمان بزرگی است که در سراسر کشور گسترده است و علاوه بر تأمین امنیت در عرصه‌های مختلف به مردم خدمت می‌کند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی امسال با وجود مناسبت‌های مختلف بسیار خوب عمل کرده است، گفت: نیروی انتظامی در تأمین امنیت صندوق‌های انتخابات با وجود تهدیدهای فراوان عملکرد بسیار خوبی داشت و با مدیریت ترددها و ایجاد نظم در مشارکت حداکثری مردم نقش‌آفرین بود.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در ماه محرم نیز حجم کار بالایی داشت و امنیت صدها هزار محل عزاداری در سراسر کشور که تا پاسی از شب عزاداری می کردند را تأمین کرد.

اشتری افزود: در زیارت اربعین هم که بنا نبود از مرزهای زمینی تردد صورت بگیرد اما مرزهای زمینی باز شد و در مجموع ۲۵۰هزار زائر اربعین به کشور عراق رفتند، امنیت در گمرک‌ها با وجود عدم پیش بینی قبلی به خوبی تأمین شد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز در سفر به قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha