آیت‌الله سبحانی:امنیت کشور مرهون نیروی انتظامی است

قم-ایرنا- آیت‌الله جعفرسبحانی از مراجع عظام تقلید با اشاره به نقش نیروی انتظامی درتامین امنیت درکشور، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون تلاش‌‎های شبانه‌روزی کارکنان و عوامل این نیرو است.

وی روز چهارشنبه در دیدار فرمانده نیروی انتظامی کشور درقم، با تاکید مجدد بر اهمیت حفظ و ارتقای امنیت، افزود: اقدامات نیروی انتظامی در این رابطه باید توسعه پیدا کند.

وی در ادامه مساله امنیت پایدار را یکی از مهمترین مباحث زیرساختی برای توسعه کشور ارزیابی کرد و ادامه داد: امنیت در بین ابعاد مختلف یک نظام سیاسی دارای اهمیت ویژه است.

آیت الله سبحانی امنیت پایدار را پیش شرط حیات اجتماعی دانست اضافه کرد: تامین امنیت پایدار سبب می شود تا مردم در جامعه با آرامش به کارهای روزمره خود بپردازند.

این مرجع تقلید در پایان خاطرنشان کرد: در سایه امنیت مردم می‌توانند نسبت به برنامه‌های خود در اجتماع امیدوار باشند و اهمیت و نقش نیروی انتظامی در این مباحث کاملا نمایان است.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سفر به قم با آیات جوادی آملی، نوری همدانی ، صافی گلپایگانی،علوی گرگانی از مراجع تقلید و سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) دیدار و گفت و گو کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha