فرماندار سرپل‌ذهاب: مردم برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند

قصرشیرین - ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ویروس کرونا تهدیدی جدی برای سلامتی مردم است از این رو همه باید با دیدی واقع بینانه و جدی‌ برای انجام واکسیناسیون اقدام کنند.

«نورالدین فرزادی پور» عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از مراکز واکسیناسیون سرپل ذهاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در شهرستان سرپل ذهاب استقبال خوبی برای تزریق واکسن صورت گرفته و تاکنون ۶۸ درصد از واجدین شرایط واکسن دریافت کردند.

وی اظهار داشت: معمولا گروه‌های مختلفی طبق طبقه بندی واکسن دریافت کردند و در حال حاضر محدودیت ها برداشته شده و عموم مردم می‌توانند مراجعه کنند و به اندازه کافی هم واکسن مناسب و مورد سلیقه مردم در دسترس است.  

فرماندار سرپل ذهاب در ادامه گفت: همانطور که از طریق رسانه‌های عمومی اعلام شده محدودیت‌هایی برای دریافت خدمات عمومی در آینده برای کسانی که فاقد کارت واکسن هستند اعمال خواهد شد و چنانچه کسانی فاقد کارت واکسن باشند حق فعالیت کاسبی ندارند، همچنین کارمندان دولت حق حضور در محل کار را ندارند و حضورشان هم به منزله غیبت محسوب می شود.

فرزادی پور یادآور شد: برنامه دولت هم بر این هست که دانش آموزان در مدارس به صورت حضوری آموزش ببینند و به طور قطع  مدارس ما در آینده نزدیک افتتاح خواهند شد و هر کدام از دانش‌آموزان که فاقد کارت واکسن باشند و حضورشان با غیبت محسوب می‌شود و اجازه حضور در کلاس درس ندارند زیرا که حضورشان باعث تهدید سلامتی برای دیگران می‌شود.

او ادامه داد: انتظار دارم مردم شهرستان، تزریق واکسن را به تاخیر نیندازند زیرا که ما در یک شرایطی قرمز کرونایی قرار داریم.  

وی اظهار داشت: بیشتر آمار مرگ و میرهایی که در شهرستان داریم از نظر رده سنی متاسفانه بیشتر جوانان هستند به دلیل اینکه با تأخیر واکسن گرفتند و چنانچه کسانی واکسن زدند و درگیر کرونا شدند، کرونا ضعیف و قابل درمان بوده است.

او اظهار امیدواری کرد مردم هرچه سریعتر از این فرصت استفاده کنند و هم از حقوق اجتماعی قانونی برخوردار باشند و هم تضمین کننده سلامت خودشان باشد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha