لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان هفته پیش رو در مجلس بررسی می‌شود

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان در یکشنبه هفته آینده طبق وعده رییس قوه مقننه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «علی کریمی فیروزجایی» در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی  گفت: بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان به دلیل طولانی شدن بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کارامروز در دستور کار قرار نگرفت ولی بر اساس وعده رییس مجلس، روز یکشنبه هفته آتی در دستور کار خواهد بود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تاکید بر اینکه این لایحه موجب تحول و پویایی در نظام آموزشی کشور خواهد شد، عنوان کرد: همگان باید بپذیریم آموزش و پرورش سنگ بنای توسعه کشور است.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: در روزهای اخیر شاهد برخورد نامناسب برخی از ماموران منابع طبیعی با جنگل نشینان بودیم در حالی که این برخورد سخت باید معطوف به سوداگران و قاچاقچیان چوب باشد نه جنگل نشینانی که خود از محافظان جنگل به شمار می‌روند.

فیروزجایی کسب موفقیت های کشتی گیران تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی نروژ تبریک گفت و از وزیر ورزش و جوانان خواست تا نسبت به حل مشکلات تامین مسکن و شغل این پهلوانان اقدام کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha