آبفای استان همدان گواهینامه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را دریافت کرد

همدان- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از دریافت گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸) توسط آزمایشگاه مرکزی آبفا برای دوره یک‌ساله خبر داد.

به گزارش ایرنا، «سید هادی حسینی بیدار» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان همدان پس از ممیزی موفقیت آمیز، از سوی مؤسسه کیفیت و انطباق کیهان پویا کی.کیو.آر (KQR)، نماینده رسمی شرکت گواهی دهنده آی.اس.سی استرالیا، گواهینامه‌ سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (ISO۴۵۰۰۱:۲۰۱۸) را برای یک دوره یک ساله دریافت کرد.

وی اظهار داشت: آزمایشگاه مرکزی آبفای همدان پیش از این نیز گواهینامه‌ ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS:۱۸۰۰۱) را دریافت کرده بود که به علت پایان زمان اعتبار، گواهینامه جدید جایگزین آن شد.

حسینی بیدار با بیان اینکه دریافت این گواهینامه بدون کمک از شرکت مشاور نشان دهنده کارآمدی و پویایی این شرکت است، افزود: گرفتن این گواهینامه، گامی موثر در ارتقا و بهینه سازی فرآیند کاری، پیشگیری از انجام فعالیت های غیر استاندارد، کاهش خطرپذیری و افزایش سطح ایمنی در آزمایشگاه مرکزی است.

وی گفت: آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان همدان از پیشگامان پیاده سازی و گرفتن این گواهینامه در میان شرکت های آب و فاضلاب کشور است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان تصریح کرد: دستیابی به این مهم، نتیجه برگزاری جلسات متعدد، اجرای دوره های آموزشی مرتبط و انجام ممیزی های داخلی بدون نیاز به مشاور است.

شرکت آب و فاضلاب استان همدان نزدیک به ۶۸۰ هزار مشترک آب دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha