امام جمعه سرپل‌ذهاب: حفظ آرمان‌های انقلاب به روحیه جهادی نیاز دارد

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: امروز بیش از گذشته جامعه ما به رزمنده‌هایی همچون دوران دفاع مقدس نیاز دارد که آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی را با روحیه جهادی حفظ کرده، توسعه داده و به پیشرفت برساند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز چهارشنبه به همراه فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با حضور در منزل شهید ولی مرادی با قدردانی از خانواده این شهید با بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس افزود: خون پاک و مقدس شهدا امنیت و آرامش امروز کشور را رقم زد و ما باید قدردان آن باشیم.

وی اظهار داشت: خانواده معظم شهدا آبروی نظام هستند و وظیفه داریم برای حفظ این آبرو، ضمن تکریم خانواده‌های شهدا راه و هدف آنها را ادامه دهیم و با خلوص نیت پای به میدان عمل و عرصه خدمت بگذاریم.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب نیز گفت: رزمنده‌های دوران جنگ تحمیلی از جان و مال و خانواده‌های خود گذشتند تا کشور ایران اسلامی از دست دشمن بعثی نجات دهند.

سرهنگ پاسدار نوروز اکبری افزود: ما مدیون این خون پاک شهدا هستیم‌ و برای پاسداری از انقلاب باید همیشه آماده باشیم و پرچم اسلام را بالا نگه داریم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت در هشت سال جنگ تحمیلی بارها مورد حمله هوایی، گلوله باران و موشک باران ارتش بعث قرار گرفت و در این مدت ۸۵۶ شهید، یک هزار و ۴۰۰ جانباز و ۱۱۲ آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha