سرپرست باشگاه پرسپولیس: پیگیر حضور تماشاگر در بازی با الهلال هستیم

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: موضوع حضور تماشاگران خودمان در بازی مقابل الهلال را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۳۰ شنبه ۲۴ مهر در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به مصاف الهلال این کشور می‌رود. این مسابقه قرار است با حضور تماشاگران برگزار شود ولی هنوز وضعیت حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه مشخص نیست.

مجید صدری پیش از سفر کاروان پرسپولیس به عربستان گفت: دوست داشتیم در این مسابقه تماشاگر داشته باشیم. از فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا خیلی پیگیری کردیم اما هنوز به ما پاسخی نداده‌اند. با این وجود بازیکنان ما روحیه بالایی دارند و برای پیروزی به میدان می‌رویم.

وی درباره برنامه‌های آینده باشگاه پرسپولیس گفت: برنامه اصلی ما این است که تیم با قدرت کنونی پیش برود و نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم. تمدید قرارداد با اعضای کادر فنی یک گان در این راستا بود.

صدری درباره مزایده برای انتخاب حامی مالی جدید باشگاه گفت: اسناد مزایده را بارگذاری کردیم و چند متقاضی این اسناد را خریده‌اند. قیمت کارشناسی مزایده در سایت موجود است.

وی درباره اینکه گفته می‌شود ژاپنی‌ها از کیفیت میزبانی عربستان در مسابقات انتخابی جام جهانی راضی نبوده‌اند گفت: همه تلاش خود را می‌کنیم که برای تیم حاشیه‌ای پیش نیاید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره علت اینکه همراه کاروان تیم به عربستان سفر نمی‌کند، گفت: شنبه یک جلسه مالیاتی درباره باشگاه پرسپولیس داریم و به این دلیل نتوانستم همراه تیم باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha