فرماندار: ۴۰ هزار و ۳۶۶ دزُ واکسن کرونا در آبدانان تزریق شد

ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: طبق سند ملی واکسیناسیون ۴۰ هزار و ۳۶۶ دزُ واکسن کرونا نوبت اول و دوم تا تاریخ ۱۹ مهرماه در این شهرستان تزریق شد.

سیروس مراد حاصلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  از مجموع ۴۰ هزار ۳۳۶ دزُ واکسن کرونا که در این شهرستان تزریق شده است که ۳۰ هزار و ۶۸ دزُ مربوط به نوبت اول و مابقی آن مربوط به نوبت دوم است.

وی افزود: همچنان تزریق واکسن کرونا سنین بالای ۱۲ سال در شهرستان در دستور کار است و تلاش داریم در اسرع وقت کل جمعیت هدف شهرستان تحت پوشش تزریق واکسن کرونا قرار گیرند.

فرماندار آبدانان ادامه داد: هم اکنون با تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان  و همراهی مردم ۷۴ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان واکستن کرونا تزریق کردند.

مراد حاصلی تاکید کرد: برای تسریع در پوشش واکسیناسیون شهرستان، اطلاع رسانی از طریق کانال ها و فضای مجازی، و رسانه ها در دستور کار است.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۷ بستری کرونا در بیمارستان شهرسیتان بستری هستند، گفت: برای جلوگیری از افزایش شیوع کرونا روزانه انجام تست پی سی آر و رپید در دستور کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان است و از اطرافیان افراد مشکوک نیز تست گرفته می شود.

شهرستان آبدانان هم اکنون در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha