ترکیب تیم ملی تنیس برای مسابقات آسیا و اقیانوسیه اعلام شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی تنیس ایران فهرست تیم تحت هدایت خود را برای حضور در مسابقات آسیا و اقیانسویه مشخص کرد.

به گزارش ایرنا، با پایان یافتن آخرین اردوی آمادگی تیم ملی تنیس کشورمان در جزیره کیش، در مراسمی که عصر امروز(سه‌شنبه) در هتل پارسیان آزادی تهران با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون تنیس و تعدادی از پیشکسوتان این رشته برگزار شد، نفرات نهایی برای حضور در مسابقات دیویس کاپ از سوی اکبر طاهری سرمربی تیم ملی تنیس کشورمان معرفی شدند.

بر همین اساس، انوشا شاهقلی، حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی و علی یزدانی به عنوان نفرات نهایی تیم ملی تنیس کشورمان انتخاب و معرفی شدند.

در آخرین مرحله از اردوی تیم ملی تنیس در جزیره کیش، انوشا شاهقلی، حسام یزدی، علی یزدانی، سامیار الیاسی، سینا مقیمی، ‌مهرشاد قفقازی، امیر حسین بادی و حمید رضا نداف حضور داشتند که در این مراسم از زحمات حسام یزدی و مهرشاد قفقازی تقدیر و تشکر شد.

فرشاد طلاور و امیر اکبری در کادر فنی، اکبر طاهری را به عنوان سرمربی همراهی می کنند.

علی حقیقت خواه و مهدی بهزاد پور هم دستیاران اردوی تیم ملی بودند.

مسابقات گروه چهار آسیا و اقیانوسیه از ۲۶ مهر تا یکم آبان‌ماه با حضور کشورهای ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، تاجیکستان، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار شده و از بین تیم‌های برتر سه تیم به گروه سوم آسیا و اقیانوسیه صعود می کنند.

محمد خلیل پور، کامران احمدوند، اشکان شکوفی، امیر مهذب نیا و امیر همایون صدری که در سال های دور و نزدیک در نقش های مختلف مربیگری، مدیریتی و بازیکنی دیویس کاپ را تجربه کرده بودند، عبدالله آقایی مشاور رییس فدراسیون  در مراسمی که به عنوان بدرقه تیم ملی تنیس محسوب می شد، با حضور در کنار ملی پوشان و کادر فنی و سرپرستی، دقایقی را در کنار آنها سپری کردند.

در این مراسم از لباس اصلی تیم ملی تنیس برای رقابت های دیویس کاپ نیز رونمایی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha