مدرس فوتبال: عملکرد فدراسیون در فوتسال زنان تاسف‌آور است

تهران- ایرنا- مدرس و ناظر فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتسال زنان پس از قهرمانی در آسیا به حال خود رها شده‌ و سبب می‌شود تا بازیکنان انگیزه خود را از دست دهند. عملکرد فدراسیون در فوتسال زنان تاسف‌آور است.

«رقیه پرتوی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: فوتسال زنان سابقه درخشان‌تر و قدیمی‌تری نسبت به فوتبال دارد و تیم ملی فوتسال زنان ۲ قهرمانی در آسیا را در کارنامه خود ثبت کرده است اما اکنون با برگزار نشدن اردوها، دیدارهای دوستانه و مسابقات در فوتسال زنان، برای فدراسیون فوتبال متاسفم.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان پس از قهرمانی در آسیا به حال خود رها شده‌اند و همین امر بتدریج سبب می‌شود تا انگیزه خود را از دست دهند. حیف است که چنین تیمی با سابقه درخشان اینگونه با تصمیمات فدراسیون در بلاتکلیفی بسر ببرد. همچنین دست ما در فوتسال بسیار پر است و وقتی در تمامی رده‌های فوتبال مسابقات یا اردو برگزار می‌شود چرا نباید یک تیم ملی استثنایی در فوتسال زنان داشته باشیم و  چرا این تیم اکنون نادیده گرفته شده است.

مدرس و ناظر فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در این مدت که «شهره موسوی» سمت نایب رییسی زنان فدراسیون فوتبال را برعهده گرفت، فوتبال زنان در شرایط بهتری قرار دارد و توانستیم عملکرد خوبی در مسابقات انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۲ آسیا داشته باشیم و در ضربات پنالتی از گروه خود بالا بیاییم.

وی اضافه کرد: اگر این حمایت‌های خوب از تیم ملی فوتبال زنان ادامه یابد، می‌توانیم نتیجه بگیریم و در رده بندی جهانی هم صعود کنیم.

پرتوی افزود: در دوران «خدیجه سپنجی» نایب رییس اسبق زنان فدراسیون فوتبال، مربی تیم فوتبال جوانان و نیز در گذشته مربی تیم ملی فوتبال دانشجویان بودم و حتی به عنوان تنها بازیکن فوتبال، پیش از انقلاب فعالیت داشتم اما هنوز ابلاغی برایم از طرف فدراسیون نرسیده است. در زمان صوفی‌زاده خواستند تا سرپرست تیم ملی باشم اما من فوتبال بازی می‌کردم و مربی بودم و باید فنی کار کنم و این سمت را نپذیرفتم.

مدرس و ناظر فدراسیون فوتبال درباره اینکه نایب رییس فدراسیون فوتبال، فریده شجاعی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرد، یادآور شد: شهره موسوی تنها می‌تواند حامی مالی خوبی باشد و مورد تایید فدراسیون است و نظری درباره او ندارم و از زمانی که وی آمده بنظر می‌رسد که دیگر وجود ندارم اما فریده شجاعی در زمانی که نایب رییسی فدراسیون فوتبال را برعهده داشت، موفق نبود زیرا تصمیم گیرنده افراد دیگری بودند و حال مشاور شهره موسوی شده است؟

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha