تاکید رییس بنیاد شهید بر خانه‌دار کردن همه ایثارگران

تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر لزوم رفع مشکل مسکن ایثارگران گفت: بنیاد علاوه بر پیگیری‌های قانونی برای تامین زمین و وام ساخت مسکن، باید به سمت خانه‌دار کردن همه ایثارگران گام بردارد.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از «ایثار»، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز سه‌شنبه در دومین دیدار ویدئو کنفرانسی خود با ایثارگران استان مازندران پس از استماع مطالبات و درخواست‌های ایثارگران، به ارائه دستورات و نکات لازم به‌منظور حل مشکل این عزیزان پرداخت.

وی ارتباط تصویری از طریق ویدئوکنفرانس با ایثارگران را اتفاق مثبتی ارزیابی کرد و افزود: استفاده از این روش برای ارتباط مستقیم با عزیزان ایثارگر روش بسیار خوبی است، به‌خصوص در حال حاضر که به دلیل بیماری کرونا امکان تجمع و دیدارهای چهره به چهره محدودتر از گذشته شده است می‌توان از این روش برای ارتباط با ایثارگران استفاده کرد.

معاون رئیس‌جمهوری افزود: دیدار از طریق ویدئوکنفرانس با ایثارگران استان‌ها از برنامه‌های همیشگی خواهد بود و در آینده به شکل مستمر ادامه می‌یابد.

قاضی‌زاده هاشمی همچنین بر لزوم افزایش نظارت بر کیفیت خدمات‌رسانی بیمه تکمیلی درمان به ایثارگران، تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌ها و تفویض اختیار به ادارات کل استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌منظور حل مشکلات ایثارگران در محل سکونت خود تأکید کرد.

در این جلسه که با حضور محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و حجت الاسلام جواد یوسف‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران برگزار شد، آقایان سید ابوالقاسم عبدالله پور آزاده و جانباز ۶۰ درصد، جابر شیرزادی جانباز ۷۰ درصد، عباس اسدی جانباز ۴۰ درصد، محمد سرپرست جانباز ۵ درصد و خانم‌ها سمیه محمدزاده فرزند شهید و سیما گل‌آقا زاده همسر شهید  به طرح دغدغه‌ها و مسائل خود پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha