امنیت شهروندان، خط قرمز دستگاههای قضایی، انتظامی و امنیتی است

مشهد- ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاههای قضایی، انتظامی و امنیتی است و با توجه به استقرار وضعیت مطلوب قضایی و امنیتی در استان برای انجام هرگونه ماموریت مشترک میدانی بین این نیروها آمادگی وجود دارد.

غلامعلی صادقی روز سه شنبه در جمع مسوولان قضایی و انتظامی استان خراسان رضوی افزود: نیروی انتظامی با وجود تنگناها با تمام سرمایه در حال تلاش برای استقرار نظم و امنیت است و این روند با کار جهادی و تلاش مضاعف باید استمرار پیدا کند.
وی اضافه کرد: رضایت مقام معظم رهبری و همچنین افکار عمومی از فعالیت های نیروی انتظامی و قضاوت مثبت مردم بسیار مهم است و باید به آن توجه کرد و در جهت ارتقای آن کوشید.
رییس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به وجود تعامل بسیارخوب و سازنده دستگاههای حاکمیتی در استان گفت: باید از فرصت های موجود در جهت حل مشکلات و رفع نگرانی های مردم بهره برداری کرد.

صادقی افزود: برخورد با جرایم خاص و خشن از جمله سرقت های توام با خشونت یکی از سیاستهای مشترک دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و مجرمان این گونه جرایم نه تنها از ارفاقهای قانونی بی بهره خواهند بود بلکه با مرتکبان این گونه جرایم با شدتِ برخورد خواهد شد. 

فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: پلیس با تمام توان به دنبال برقراری نظم و امنیت عمومی است و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

سردار محمد کاظم تقوی افزود: با نگاه تخصصی در حوزه های مختلف آماده انجام ماموریت هستیم که در این زمینه توجه ویژه ای به هوشمندسازی اقدامات شده است.

در پایان این مراسم از فرماندهی نیروی انتظامی استان و جمعی از روسای پلیس تخصصی و مسوولان انتظامی خراسان رضوی قدردانی شد.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha