برگزاری اردوی فرهنگی، تفریحی و آموزشی خانواده‌های شهدای مدافع حرم

تهران _ ایرنا _ مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اردوی فرهنگی، تفریحی و آموزشی خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم در مجتمع کردان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از  «ایثار»، سید مستجاد حسینی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت نهاد خانواده و لزوم تحکیم آن، اردوی فرهنگی، تفریحی و آموزشی ویژه خانواده معزز شهدای مدافعین حرم در راستای آن برگزار می‌شود.

وی افزود: این اردو در راستای توجه به نقش مؤثر آموزش و آگاهی‌بخشی و تمرکز بر استحکام و نشاط و سلامت معنوی خانواده‌های معزز ایثارگران و به‌منظور افزایش نرخ نشاط و شادکامی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی، بر اساس مأموریت‌های اداره نشاط و سلامت اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرا خواهد شد.

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص زمان برگزاری این اردو گفت: اردوی ویژه خانواده‌های معزز ایثارگران و شهدای مدافعین حرم از تاریخ ۲۱ الی ۲۳ مهرماه با برنامه‌هایی مانند کارگاه‌های نشاط و سلامت، جنگ‌های ورزشی- تفریحی، مشاوره و برنامه‌های دیگر در منطقه کردان کرج برگزار می‌شود.

۱۳۵۲

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha